Konuk Yazarlık Yapma

Konuk Yazarlık Yapma
tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Konuk Yazarlık Yapma

Konuk yazarlık demek, kişilerin belli ücretlerle web sitelerinde çalışmasına ve günlük olarak içerik paylaşmasına verilen isimdir. Konuk Yazarlık Yapma  Gazete veya kanal gibi kuruluşlarda bu hizmetleri sunan kişilere “editör” ismi verilmektedir. Editörler, günlük olarak belirlenmiş sayıda yazıları zamanlar ve daha sonrasında panele ekleyerek altyapıda yayınlanmasına olanak tanır.

Bu sayede çok daha fazla para kazanabilmek ve işinizde profesyonel destek veren bir yazar olmak söz konusudur. Sizleri bu alanda bilgilendirmek adına oluşturduğumuz bu yazımızda, Konuk yazarlık yapabilmek için önem arz eden birçok detayın altını çizeceğiz;

• Öncelikle Konuk yazarlık yapabilmek adına SEO konusunda bilgili olmalısınız.
• İçerik oluşturma konusunda aceleci davranmamalı, hit çeken başlıklara yönelmelisiniz.
• Yazılarınızı sade, bilgi içeren ve okurken eğlendiren bir dille oluşturmalısınız.

Bu hususta Konuk yazarlık yapabilmek adına sizlerle çalışmak isteyen web sitesi sahipleri, örnek bir yazıyı inceler ve daha sonrasında ücretler karşılığında yayın yapmanızı sağlar. Bu sayede hem işveren, hem de işçinin gelir elde etmesi söz konusu olabilmektedir. Sizleri bu ayrıntılar dahilinde bilgilendirmek ve konulara istinaden bir fikir edinmenizi sağlamak bakımından çalışıyoruz. Var olan bu hizmet politikaları ile beraber alanında üstün bir yol izlenebilir, aynı zamanda ise Konuk yazarlık konusunda bir gelir ortamı kurulabilmektedir.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından araştırılan yazarlık sektörü, sizlere belli bir kazanç kapısını da aralayabilmektedir. Konuk yazarlık adına anlatacaklarım bunlardır. Sizde isterseniz kendi blogunuzu açmak isterseniz Hangi Konuda Blog Açmalıyım tavsiyelerimin olduğu yazıya bakabilirsiniz. Konuk Yazarlık Yapma -Nuri Özkan

Konuk Yazarlık Yapma Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Serdar Kara dedi ki:

  Merhaba,
  Konuk yazarlığı çok önemsiyorum. Faydası olup olmayacağını merak edenler konuk yazarlık sayfamdaki çalışmaya bakabilirler.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Serdar hocam sizin o konudaki düşüncelrinizi bunu en iyi bilenlerden biriyim. Sizin yazılarınız takip etmekteyim. Ve sizin blogunuzu misafir yazarlık yapılan siteler arasında güncel yazıma yazdım. O yazıma da bakmanızı isterim. İnşallah en kısa sürede konuk yazar olacağım.
   Güncel yazımın Linki https://www.nuriozzkan.com/2018/01/misafir-yazarlik-yapilacak-siteler.html

Sayfa başına git