Komiser Yardımcısı Maaşı 2017

Komiser Yardımcısı Maaşı 2017
tarihinde eklendi, 988 kez okundu.

Komiser Yardımcısı Maaşı 2017

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı çalışan Komiser yardımcısı Rütbeli sınıf olarak ilk adım geçmektedirler. Komiser Yardımcılısı Polis memuru ve Kapanan Başpolis Memurunun bir tık üzerinde rütbesi bulunmaktadır. Yani Polisler arasında Komiser Muavini yada Tek yıldız komiser demektedir. Bu da Rütbeli sınıf olduğu için az da olsa para farkı olmaktadır. Polis teşkilatında Başkomisere kadar aşırı bir Maaş farkı olmazken Başkomiser bir anda yükselen Maaş ile göze çarpmaktadır. Şimdi ise Komiser Yardımcısı Maaşı hakkında size detaylar paylaşacağım.  POMEM, PMYO ve PAEM Öğrenci Maaşları

Yapılan zamla birlikte ocaktan sonra Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 yılında tam 3.672 TL dir. Bu para Ham para olarak belirlenmiştir. Bu paraya ek ise evli ve eşi çalışmıyorsa 100 TL çoçuk başına 40 TL ve eğerki ilçe de veya başka yerde Emniyet müdürü veya başka bir örevi varsa da görev parası da eklenince tam manasıyla 4.000 TL olmaktadır. Bun da Terör parası orta dereceli bir yerde ise bile 250 veya 300 TL aldığında bu para yaklaşık 4.250 veya 4.300 TL olmaktadır. Yani Yeni Başlayan Komiser Yardımcısı Maaşı toplamda 4.000 tl üzerinde olmaktadır.Komiser Yardımcıları bu dönemde bazı yerlerde İlçe Emniyet Müdürü olarak bile görev yapmaktadır. Bu da dediğim gibi extra para getirecektir.

Buna ek görevleri de yazarsanız eğer yaklaşık 250 TL de oradan gelirse bu maaş yaklaşık toplamda 4.500 TL olmaktadır.Komiser Yardımcısı Maaşı 2017 yılında Temmuz Zammı da alarak yaklaşık 240 TL de artarsa Temmuz ayından sonra da Net ham Maaş 3.920 TL olacaktır. Bunun üzerine diğer eklemeleri yaparsak eğer 4.750 TL olmaktadır. Yani Maaş hesaplamaları kişiden kişiye değişir şu son hali de evli eşi çalışmayan ve bir çoçuk başına hesaplanmış Maaştır. Komiser Yardımcısı Maaşından sonra Yazdığım Polis Maaşı 2017 yılında kaç TL dir ona da bakmak için Tıklayınız. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git