GNC Uygulaması 1 GB İnternet Kampanyası

GNC Uygulaması 1 GB İnternet Kampanyası
tarihinde eklendi, 363 kez okundu.

  GNC Uygulaması ve 1 GB internet Kampanyası

Turkcell li isen şans yine senin yanında. Yeni bir kampanya olan Turkcell 1 GB GNC uygulamasına özel verilen Haftalık 1 GB internetin leyfini çıkar. GNC Uygulaması 1 GB İnternet Kampanyası Doya doya kullanacağın 1 hafta ücretsiz bedava 1 GB İnternet ile eş dost mesajlaşmak ve her data paketine kullanabileceğin ücretsiz internetin anında hattında. Tek yapmanız gereken APP Store ve Google Play Store üzerinden kendi telefonunuza GNC uygulamasını indirmek.

 Tavsiye yazı : Turkcell Sahur Paketi 2017

GNC uygulamasını indirdikten sonra direk hattınıza onay mesajı gelecektir. Onay mesajı geldikten sonra Turkcell haftalık ücretsiz 1 GB GNC uygulaması kampanyasından hattınıza tanımlanacaktır. O mesajı gördükten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama Turkcell için önemli bir uygulama. Her GNC üyseine kolaylık sağlayan ve online işlem menünüze bakabildiğiniz bu uygulama ile geçmiş detaylarınızı filan da sorgulayabiliyorsunuz. Tek ön koşul ise 25 yaşın altında gen paketlerden birine Genç plus vs paketlerinden birine abone olmanız yeterlidir. Genç Turkcell işe bu uygulama sayesinde 7 gün kullanacağınız cepten 1 GB interneti daha önce hiç almadıysanız hattınıza tanımlanacaktır. Bu yüzden bu kampanyadan daha önce yararlanmamanız gerekmektedir. Yoksa paket size aktif hale gelmez. Turkcell İçin diğer Paketleri görmek için ise Kampanyalar Sayfasına bakabilirsiniz Tıklayınız

GNC Uygulaması 1 GB İnternet Kampanyası Uygulamadan gelen 1 GB internet ile herşeye ek destek sağlayacaktır.  Bu kampanyanın tekrar etmesi yoktır. Paket tekrar etmez ve yenilenmez. Bir sefere mahsustur.  Son tarih ise 30 Haziran 2017 dir. Bu pakete son karılma tarihi 30 Haziran 2017 dir pakete katırlmak için aadece Uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirmek için ise aşağıda indir butonuna basarak indirme yapabilirsiniz.

App Store İNDİR
Google Play Store İNDİR 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git