Gardiyan Maaşı 2017

Gardiyan Maaşı 2017
tarihinde eklendi, 706 kez okundu.

  Gardiyan Maaşı 2018

2017 yılında ne gardiyan Maaşı ne kadar bunun hakkında yazacağım. Gardiyanlar ceza infaz koruma memuru olarak da biliniyor. Bu da prosedürdeki adıdır. Ama halk arasında Gardiyan olarak bilirler. Dizi ve filmlerdeki korkusuz ve korkunç karekterde değildirler. Ama gerçekten soğuk bir yapısı vardır. Gardiyan denince bir ürperti olmaktadır insan. Ama bu algı yavaş yavaş kırılmakta ülkemizde. Bu arada Gardiyan Maaşı hakkımda kimse fazla bir şey bilmediği için merak edilmektedir. Gardiyan olmak isteyenlere bu yazımı yazma gereği duydum. Ceza infaz koruma memuru maaşı ne kadar? 2017 yılında bu maaş ne kadar onu yazacağım. Bu arada Yazdığım Zabıta Maaşı ne kadar adlı yazıma bakmanızı tavsiye ediyorum.

Gardiyan Maaşı 2018 yılında ne kadar diye merak edenlere bu yıl alınan Temmuz zammından sonra bir gardiyan maaşı 2.807₺ dir. Yani 2017 yılında Gardiyan Maaşı 2.807₺ dir. Bu da temmuz zammından sonra alınan maaş miktarıdır. Buna enflasyon zammı da eklenmiştir. Bu arada sizlere Enflasyon Zammı Ne kadar? adlı yazıma da bakabilirler. Sizde enflasyon zamlı olarak gardiyan maaşına bakmaktasınız. Bir gardiyan maaş olarak bu ücreti almaktadır.  Bu aralarda sizlere maaşlar hakkında hayli yazı yazdım. Sitemde biraz devlet maaş sayfası gibi oldu. Bende tavi bunu sizlere yazmayı zevkle yaptığım için gerçekten iyi oluyor.

Gardiyan Maaşları bu arada dediğim gibi evlilik çocuk vs durumlarda birde kıdem olarak verilen tazminatlarda eklenince 3.000₺ üzerinde maaş olmaktadır. Bu arada gardiyanlar vardiya sisteminde çalışmaktadır. Gece ve gündüz vardiyası olarak devam edilen iş hayatında gayet zor bir meslektir. Az çalışma ama mahkumlarla uğraşma ile baya zorlayacaktır sizleri işteyken. Zaten mahkumlar gibi sizde kapalı yerde olduğunuz için baya sıkılabilirsiniz. Bende bir ara Gardiyan başvurusu yapmıştım ama sonra çalışma şartlarını görünce vazgeçtim. KPSS den puanda düşük olunca girmekten vazgeçtim. Bu arada Gardiyan Olmak İstiyorum ne yapmalıyım diyenlere şunu demek istiyorum. Kpss den yüksek puan almanız yeterlidir. Alımlar 70 ten başlıyor. Ama ne kadar yüksek ise size faydası o kadar fazla  olur.

Gardiyan olmak isteyenler;

  • Kpss den en az 70
  • Boy kilo endexi 17-25 arası
  • Sözlü mülakattan geçer puan
  • Konuşma ve konuşabilme yeteneği
  • Sicil temizliği
  • Bildiğiniz her bilgi de artı

Bu şartları yakalayınca da sizlere tavsiyemde şudur Gardiyan Olmak istiyorsanız mahkum gibi yaşamak zorunuza gidebilir. Ben çalışan arkadaşlardan duyduklarımı dedim yine de sizler bilirsiniz. Gardiyan Maaşı da gayet iyi derecededir. Bu sizin için belki artı bir şart olabilir. Sizlere yazdığım Polis Maaşı Ne kadar adlı yazıma da bakmanızı tavsiye ediyorum. Gardiyan Maaşı 2017 yazısında sizlere umarım faydalı bilgiler verdim. Bir diğer yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git