Çağatay Akman Teliften Kurtuldu !

Çağatay Akman Teliften Kurtuldu !
tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Çağatay Akman Teliften Kurtuldu !

Çağatay akman geçenlerde Gece Gölgenin Rahatına Bak klibiyle telif yüzünden sorunlar yaşıyordu. Bu gün sabah kalktığımda videonun telifin gittiğini yaklaşık 210.000.000 kişinin izlediği klibin açıldığını gördüm. Bu gelişme üzerine de Çağatay Akman ‘ın video hakkındaki açıklaması olan ve mahkeme süreci devam ediyor açıklaması aklıma geldi demek oluyor ki Çağatay Akman Telif için uzlaşı sağladı. Bu da YouTube iletilince video klip tekrardan Yayına alındı. Çağatay Akman Telif hakkından kurtuldu mu ? Diye merak eden milyonlar var. Bu yazımda sizlere yeni gelişmeyi anlatacağım. Gece gölgenin rahatına bak telif hakkından kurtuldu mu ? çağatay Akman Davası bitti mi? Yotube Çağatay Akman Telif Hakkı Sorunu nasıl oldu? bu tür sorularınıza bu yazımda cevap vereceğim.

Gece Gölgenin Rahatına Bak Tekrar Yayında

Klip yediği telif nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Yaklaşık 210 milyon görüntülenmesi olan bu klip durdurulmuş ve davalar başlamıştı. Çağatay’ın bir ritm başka grup tarafından çalınmış klip ritminden alıntı olduğu fakat bunu aralarında hallettikleri birde bunun yanında davaların devam ettiğini söyleyen Çağatay Akman demek ki dava sonuçlanın ca bunun da Youtube bildirilmesi üzerine tekrardan yayına alınmıştır. Henüz resmi bir bildiri paylaşmayan Çağatay Akman  yakın zamanda ilerleyen saatlerde bir bildiri yayınlayabilir.

Bu video şimdilerde en çok dinlenen Türkçe Klip ünvanını elinde bulunduruyor. Bu Kliple şöhreti yakalayan Çağatay Akman kendi kişiliğini bozmayan nadir kişiliklerden diyebilirim. Çok mütevazı bir kişiliğe sahip olan Çağatay Akman  teliften kurtuldu diye sevinen milyonlar şu an vardır diyebilirim. Ona bu 210 milyonu kazandıran izleyici kitlesi onu arkasında duracak olan kitledir. sevmeyenlerin den kat kat sevenleri var. Bunu da herkes biliyor. Bende bunun şerefine sizlere Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibini paylaşıyorum 🙂

Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak klibi telif hakkından kurtuldu ! Artık kendisi de bir güzel nefes aldı. Diyelim bende çok üzülmüştüm hatta inşallah paranın tamamını yememiştir birazcık kazanç ayırmıştır inşallah diye dua ediyordum . Ama dedim ya iyi ki uzlaşı sağlanarak bu klip tekrardan yayına alındı. Sevindim Çağatay Akman Adına. Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak telifi kalktı diyenlere evet kalktı ?  Bu arada Çağatay Akman Kimdir ? diye merak edenlere yazdığım bu yazıma da bakmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git