Bimcell Bayram Hediyesi 2017

Bimcell Bayram Hediyesi 2017
tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

  Bimcell Bayram Hediyesi 2017

Bimcell Ramazanda verdiği sahur kampanyasıyla adını duyurduktan sonra kullanıcıları şimdi de Bimcell Bayram Hediyesini 2017 yılında ramazan bayramında beklemeye başladır. Bimcell Bayram Hediyesi 2017  Bimcell kampanya yapan 4 operatör olarak adını yazdırdı. En fazla kullanılan 4. Hat olan Bimcell diğer marka hatlarından daha fazla kullanılmakta ve takip edilmektedir. Her şeyin en ucuzunun olduğu gibi hattın ve paketinde en ucuzu bulunmaktadır.

Eskiden avea alt yapısını kullanan fakat şimdi de Türk Telekom adında birleşen firmanın çekim gücünü kullanan Bimcell bu yüzden iyi denecek kadar kullanıcıya sahip. Taraftar ve Diğer marka hatlarına nazaran en çok kullanılan hat gibi görünüyor. Bu yüzden Bimcell Ramazan bayramında bir sürpriz paket yapabilir. Ben bu paketi dört gözle bekliyorum. Paket detayları geldikçe de yazımı sizler için güncelleyeceğim. Herkesin şu an beklediği olay Bimcell Bayram Hediyesi verecek mi? Yada kullanıcılara uygun Bimcel Bayram Kampanyası mı yapacak ? Bunlar merak ediliyor. Bende sitelerini yakından takip edere sizlere Turkcell Bayram Hediyesi ve Türk Telekom Bayram Hediyesi adında yazılar da yazdım. Onun için sadece hediyenin gelmesini bekliyorum. Geldikçe yazılarım güncellenecektir. Sizde tüm bu kampanyaları takipte kalın. Tüm yazılarım aynı zamanda güncellenir gibi görünüyor.

Genelde tüm operatörler son güne girmeden son sahurda bu kampanyayı paylaşmış olurlar. Ki sahur kampanyaları o tarihte sonlanacağı için bunu fırsat bilerek kampanya yapabilirler. Ya da Bimcell Olarak Bayram hediyesi verebilirler. Benim tahminim yüklemeye verilecek bir hediye olabilir. Bayram süresince kullanılabilecek bir hediye ve son günce akşam 23:59 da sonlanacaktır. Diye tahmin ediyorum Bu yüzden sizlere Bimcell Bayram Kampanyası veya Hediyese hangisi olursa olsun paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.Aynı Yazıyı Türk Telekom Kullanıcıları ve Turkcell Kullanıcıları içinde takipteyim Aynı anda güncelleme yapacağım gibi görünüyor. Bu Yazıma ek olarak ise Vodafone Bayram Kampanyasını da yazacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git