Banner Reklam yeri ile para kazanma!

Banner Reklam yeri ile para kazanma!
tarihinde eklendi, 459 kez okundu.

Banner Reklam yeri ile para kazanma!

Banner, Türkçe ifadesiyle manşet olarak adlandırılmaktadır. Banner Reklam yeri ile para kazanma nasıl olur? Web sitelerinin önemli bölümlerinde yer alır ve web siteleri için önemli bir kazanç kapısı olarak görülür. Bu noktada ise Banner Reklamları, sizlere ciddi paralar kazanma şansları sağlamaktadır. Peki, bu alandan para kazanmak nasıl sağlanır?

Öncelikle sitede tanınırlığınızı arttırmak çok önemlidir. Yani sitenizin günlük olarak belirli kişilere ulaşması ve hedef kitlesi çekebilmesi bakımından bir çalışma ve altyapı kurmanızı öneriyoruz. Banner Reklam üzerinden bir gelir elde etmeniz ve bu geliri çok daha maksimum seviyeye çekebilmeniz hususunda da bir tavsiye ortamı yaratmaktan geri kalmamaktayız. Öncelikle;

Banner Reklam yeri ile para kazanma

* Siteniz için SEO çalışmalarını bolca yapın.

* Sitenizde minimum +100 yazı olmasına önem verin.

* Günlük olarak içerik paylaşan bir site olun.

* Sitenizde kaç kişi online oluyorsa ona uygun sayaçlar ekleyin.

* Banner alanlarının reklama müsait olduğunu gösteren görsel veya içerikler hazırlayın.

* Reklam vermek isteyen siteler ile kurumsal bir dille konuşun.

* Reklam alırken yasaklı site veya içerik olmamasına dikkat edin.
Tavsiye Yazı; YouTuber Olma nasıl olur?
Eğer bu adımları takip edebilirseniz bir kazanç ortamı yaratmak kaçınılmaz olacaktır. Banner Reklam alanları, bir sitenin vazgeçilmezi konumunda yer almaktadır. Daha üst seviye bir gelir ortamının kurulabilmesi ve aynı zamanda öne çıkabilmesi bakımından bu tarz adımların izlenmesine dikkat etmelisiniz. Böylelikle çok daha fazla hit, çok daha fazla içeriği tetikler. Banner Yerinden para kazanmak için ve ya yemek vermek için Benim Reklam sayfamı ziyaret edebilirisiniz.

Banner Reklam yeri ile para kazanma! Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Mücahit dedi ki:

  Bu reklamlar için tam olarak hangi kurumlara veya şirketlere başvurmalıyız? Bizim bloğumuz uygun sizce bu duruma?

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   mücahit sen büyürsen onlar seni bulacaktır. Ama öncelikle sitemize en az 10 K tekil hit çekmemiz lazım. Ki bu durumda bizlerle çalışmak isteyenler banner yeri alacak kadar büyük şirketler olmayacaktır. Web siteleri bile bizden en az 2-3 K tekil kişi istemektedir. Bu yüzden isimlerini bilsen dahi dönüş sağlamayacaklardır. Bu sen ve benim için geçerlidir. Önce büyümeliyiz. Sonra onlar bizi kendiliğinden bulacaktır.

   1. Mücahit DOĞAN dedi ki:

    Anladım kardeşim, teşekkür ederim bilgiler için. Kolay gelsin 🙂

Sayfa başına git