Arda Kural Defalarca Aldatıldım

Arda Kural Defalarca Aldatıldım
tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Arda Kural Defalarca Aldatıldım

2000 lerin yakışıklı oyuncusu Hülya Avşarın programına katıldı. Burada verdiği cevaplarla hayranlarının güvenini tekrardan almaya çalışan Arda Kural bağımlı olduğu şöhretle gelen madde kullanımına daha da dönmeyeceğine söz verdi.  Arda Kural ekranlarda birde Hülya Avşarın soruları üzerine “Aldatıldım, Defalarca hemde” kelimesi kullandı. Detaylarını anlatan Arda Kural kadınlar tarafından defalarca aldatıldım. İfadelerini kullandı. ” Evlenmeyi düşünmüyorum, aklımda kadın yoktur, kadınlara artık güvenmiyorum” çümlelerini kullandı. Hülya avşarın sormaları üzerine azda olsa değinen Arda Kural ” Defalarca Aldatıldım ” ifadelerini kullandı.

Bildiğimiz üzere Arda Kural Şizofreni yüzünden sokaklarda yatıp ve tedavi olana kadar evsiz barksız ve daha fazlası duruma düşen servetini ve parasını bu uğurda harcayan bir hal almıştı. Parasız pulsuz sokaklarda yatan Arda Kural’a şizofreniyi  yenmesi üzerine başlayan süreçte kazanarak çıkar Arda Kural bu olayın ardından ekranlara geri dönmeyi planlıyor. Eskilerin Leonardo Di Caprio lakaplı usta oyuncu söhreti yanlış tanıdım. Taşıyamadım ağır geldi. Dışarlarda neden yattın diye soran Hülya Avşar ‘ın sorusuna “neden yattığımı bilmiyorumAma fazla değil yine de yattım. Şimdi olsa yatmam asla ” diyen ünlü oyuncu oyunculuğa dönecekmisiniz sorusuna ise “oyunculuk değilde yönetmenli yapacağım” dedi.

Arda Kural Defalarca Aldatıldım

Gerekçe olarak ta ” oyunculukan soğudum ” diyen arda kural ileri safhalarda yönetmenli yapabilir bunu sinyalllerini verdi. En çarpıcı olan da Arda Kural’ın ” Defalarca Aldatıldım ” demesiydi. İçini doldurmayan Arda Kural ” sadece bunun üzerine kadınlara güvenmiyorum evlenmeyeceğim ” demekle yetindi. Buna karşılık ise Hülya Avşar ” Aldatılma Rekoru Bende ” sen kaç kez aldatıldın diyerek soruyu sorunca da Arda Kural ” Defalarca Aldatıldım ” dedi.
Arda kuralla sohbet havasında geçen programda Hülya Avşar baya samimi bulurken Arda Kuralı kendisi de onun konuşma ve tavırlarına aynı samimiyetle cevaplar ve söyleşiler yaparak sonlandırdılar. Programı izlemek isteyenler ise Cuma Akşamı 23:30 da “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı programı izleyebilirler. Şimdiden iyi seyirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git