Adsense Onay Alma Süresi

Adsense Onay Alma Süresi
tarihinde eklendi, 427 kez okundu.

 Adsense Onay Alma Süresi

 Google Adsense Google’un web sitesi bulunan kişilere reklamcılık üzerine yardımcı
olduğu bir uygulamadır. Başvuru yaptıktan sonra kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Başvuru sırasında bir ücret talep edilmez. Ücretsiz olarak başvurunuzu yaptıktan sonra yapılan başvurunuz geçerlilik kazandığı zaman sizlerde bu hizmetten faydalanabilir, web    sitenizi ziyaret eden ziyaretçi potansiyelinden kazanç elde edebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak istediğinizde hiçbir güven sorunu yaşamanıza gerek kalmaz. Çünkü Google tarafından desteklenen bir hizmettir Adsense. Paranızı düzenli bir şekilde her ay bir aksilik olmadan alabilirsiniz.

Adsense Onay alma Süresi Nasıl ?

Diyenlere de Google Adsense başvurunuz onaylanıp üyeliğiniz tamamlandığında sizler de reklamlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İnternet alemin de yer almakta olan pek çok site bu uygulamayı kullanmaktadır ve bu uygulama sayesinde çok sayıda ziyaretçiyi sitesine çekerek çok iyi paralar kazanmaktadırlar. Çok sistematik olarak çalışan bu site uzman yazılımları sayesinde sitenize uygun reklamlar ayarlanmaktadır. Google örümcekleri sayesinde içeriğiniz dahilinde reklam blokları oluşturulur. Bu belirlenen nokta reklamlar sayesinde ziyaretçi sayısı beraberinde de tıklanma miktarı artmaktadır. Bu zincirleme olaylarla kazanılan kazanç miktarı da doğru orantılı olarak artmaktadır.

Google adsense onay süreci nasıl olmaktadır?

Adsense Onay alma Süresi hakkında sistem şu şekildedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra Adsense hesabından ilk defa oturum açmanız gerekmektedir. Adsense uygulamasının ana sayfasındaki kodu kopyaladıktan sonra inceleme süresince bulunan hesabın tamamlanması için kendi sitenizde bulunan <head> unsurunun peşine kopyaladığınız kodu yapıştırmanız gerekmektedir. İşlemi gerçekleştirmeyi unutmamanız gerekir çünkü bu işlemle beraber  inceleme sürecinin devamı sağlanmaktadır.

Anasayfadan kopyalayıp işleme koyduğunuz kod olayından sonra başvurunuz inceleme

altına alınmaktadır. Bu inceleme uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir.
Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen inceleme süresi yaklaşık 1 ya da 2
gün kadar sürebilir
. İnceleme sonucunda uygun bulunan sonuç size bildirilecektir.
Bu bilgilenme e-posta yoluyla size ulaştırılır.İnceleme sonucunda alınan maille beraber başvurunuz onaylandığı takdirde başvurucu
sürecide tamamlanmış olmaktadır. Bu süreçten sonra sitenizle ilgili reklam
yayınlama işlerine başlayabilirsiniz. Bu arada sizlere Birde Adsense kadar değerli bir reklam platformunu da yazmak istedim. Onun da yazısı buradadır. Wordego ve Adsense hakkında yazım burada mevcuttur bakmak isterseniz bakabilir ona da başvurabilirsiniz.  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git