Türk Telekom Sahur Paketi 2017

Türk Telekom Sahur Paketi 2017
tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Türk Telekom Sahur Paketi 2017

Türk telekom bu ramazanda da sizleri sahur zamanı inteenetsiz bırakmamak için kampanya gerçekleştirdi. Her sen olduğu gibi bu sene de kullanıcılarına Türk Gelekom Hat sahiplerine özel Sahur Saatlerinde kullanabilecekleri tam 10 GB internet sunuyor. Bu 10 GB cepten interneti saat 02:00-06:00 arasında kullanabilme imkanı sunuyor.  Türk Telekom Sahur Paketi ile sevdiklerinizi sahurda da yanlız bırakmıyorsunuz. İnternetim az diyenler veya paketi bitenler Türk Telekom Sahur Paketi ni iple çekecek

Türk Telekom Sahur Paketi 2017 yılında da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bu pakete abone  olman için sadece ve sadece Türk Telekom Ayrıcalığına sahip olman ve son 48 Saat içinde en az 25₺ yüklemen gerek. Faturasız hat sahiplerine bu şart varken faturalı hat sahipleri ise sadece sms göndermeniz yeterli. Faturalı ve Faturasız hatlar şartları yerine getirdikten sonra yapmanız gereken tek şey SAHUR Yazıp 5555 e ücretsiz mesaj atmak. Sonrasında gelen onay mesajının ardından Türk Telekom Ücretsiz Sahur Paketi 2017 de tam 10 GB kullanma fırsatını yakala. İnternetin keyfini Türk Telekom ayrıcalığı ile yaşa.

Türk Telekom Sahur Paketi Hangi Tarihlerde Geçerli ?

Türk Telekom Sahur Paketi 2017 yılında Ramazan ayına özel bir paket Ramazan Bayramına kadar sürecek olan bu paket son sahırda bitecek. Ve bayramda kullanılmayacaktır. 26 Mayıs 2017 ve 24 Temmuz 2017 Tarihleri arasında geçerli bu pakette kullanımlarınız devam ettirebilirsiniz. Son tarih 24 Temmuz 2017 daha sonra Sahur Paketi kampanyasını kullanamıyorsunuz.

Bu arada sizlere Türkcell Sahur Paketi 2017 paylaşmıştım ve bu arada Abonesi bir hayli mutlu olan Bimcell Sahur Paketi ‘ni de paylamıştım bu yazılarıma bakabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya Bimcelli arkadaşlarınıza da bu yazılarımdaki Sahur Paketlerini Tanımlayabilirsiniz.

Türk TelekomPaketinizdeki Kalanları öğrenmek isterseniz ise KALAN SAHUR yazıp 5555 ‘e mesaj atmanız yeterlidir. Kalan Paket Detaylarınız kısa mesaj olarak gelecektir
Sizler Bu yazımda Türk Telekom Sahur Paketi 2017 kampanyasını ve Sahur Paketi Kalan sorgulamayı yazdım  yazdım. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle sağlıcakla..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git