Nuri ÖZKAN ve Blog Dünyası

Nuri ÖZKAN ve Blog Dünyası
tarihinde eklendi, 328 kez okundu.

Nuri ÖZKAN ve Blog Dünyası

Blog; sitelerle birlikte internet dünyasının hayatımızda yer almasından sonra kendisini ortaya çıkarmış belli amaçlar ve farklı konular için kullanılan sosyal web platformu dersek daha iyi olur. Blog ve Blog dünyasında en önemli başarı da belirgin konularda iyi ve güzel yazmak. Bunları yaparsanız daima yükselirsiniz. Zaten kaliteli ve İyi Blogger Olmak için sizlere tavsiye yazımı yazdım. Verdiğim 10 Brief ile sizlere faydalı olmaya çalıştım. Bu yazımı muhakkak okuyun. Yükselen blog ve blogculuk değeri ilerleyen zamanda daha da ileri seviyede olacak. Bunu için gerçekten blog hayatına girmek ve kalıcı olmak isteyenler çok fazla çalışmalı. Ben Nuri ÖZKAN Blog yöneticisi olarak bunun bilincinde olmam çok önemli. Ben havaya kapılırsam veya gerçekten özgün yazmak yerine kopyala yapıştır yaparsam zaten ben yavaş yavaş webin karanlık kuyusuna giderim.

Nuri ÖZKAN  Büyüyor!

Nuri Özkan Blog yöneticisi olarak her zaman kendim yazmayı ve asla kopyala yapıştır yapmayı sevmedim asla da sevmem. Asla da yapmam. Kimsenin benden de bilgi çalmasını istemem. Çalmasınlar da zaten neden çalıyorlar ki. İşte aciz adam çalar bilgi değil sadece herşeyi çalar. Nuri Özkan olarak ben ömrümde en çok dikkat ettiğim şey hırsızlıktır. Blogumun da anlayışı bu şekildedir. Asla kopyala içerik bulunmaz bende bulamazsınızda. Nuri Özkan buradaki en ince ayrıntıyı bir nebze anlatmış sayılır. Artık daha fazla izlenme görüntülenme kazanmak isteyen herkes sadece özgün yazı veya makale yazarsa istediği ziyaretçiye istediği misafire kavuşur. İstediği ve yapamadığı şey kalmaz. Sadece özgün ve düzenli yazın. Yazdığınızda kaliteli kıvamda olursa tadından yenmez.

Nuri ÖZKAN olarak hep bu vizyonda ilerledim. Benim vizyonum da misyonumda yalan ve hırsızlık (bilgi hırsızlığı) olmadan  ziyaretçi ve kazanç sağlamak. Başlıkta da dediğim gibi bunları yaptıkça kendime dikkat ettikçe büyüyorum. Blog olarak yavaş yavaş olan değişimleri hissediyorum. Bu bana daha da yazma isteği veriyor. Yazdıkça da yazasım geliyor. Bu yüzden bende Nuri ÖZKAN Blog ‘u marka yapacağım. Bunu da sizlerin huzurunda diyorum. Yazdıkça yazmak istiyorum. Marka olduktan sonra da daha fazla katkı sağlamak adına kaliteli düzgün yazılar bırakarak kendimden sonrakilere bir şeyler öğretmek, öğretebilmek duygusunu tatmak istiyorum. Nur Özkan alan adımı aldıktan sonra yazım dünyasına iyice bir asılmaya başladım. Eee marka olmak kolay mı ben gecenin şu saatinde sabah işe gideceğim diye uyumak yerine faydam olsun diye blog ve blogculuk konularına istinaden yazılar yazıyorum. Umarım faydam olmuştur. Kendimi de blog dünyasına tam manasıyla hazır dahi görmüyorum. Kendi kendimi de beğenmediğim için Blog ve Blogculuk dünyasından daha öğreneceğim çok ama çok şey var.

Yeni Başlayanlara Tavsiyelerim

Hırsız olmayın özellikle emek hızsızı. Daima özgün yazın. Sosyal anlamda kendinize hesap açın paylaşımda bulunun. Nuri Özkan olarak başka Blogları takip ettim daima faydasını gördüm. Sizde takip edin. Kişisel içeriğinize daima dikkat edin. Daima doğruları yazın. para kazanayım diye reklam yapıp beş para etmez ürünlerin ticaretini yapmayın. Az yazın öz yazın ve kaliteli yazın. Düzenli paylaşımda bulunun sen az haftada 2 olacak şekilde makale yada yazı. Daha bunlar gibi bir sürü şey var bu lara dikkat edin. Daima sırtınızı yere getiren olmaz.
    YÖNETİCİ / Nuri ÖZKAN 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git