Bimcell Sahur Paketi

Bimcell Sahur Paketi
tarihinde eklendi, 603 kez okundu.

Bimcell Sahur Paketi

Bimcell Sahur Paketi Ramazan kampanyaları arasında en iyi lan paketlerden birisidir. Bimcell Hattınla alacağın 10 GB internet ile Ramazan boyunca her gece 02.00 – 06.00 Arasında 10 GB internet kullanabilirsiniz.  Faturalı hatta sahip olanlar bu kampanyaya hiç bir şey yapmadan sahip olabilirler. Fakat Bimcell kontörlü hatta sahip olanlar ise son 48 saat içinde en az 25 TL yükledikten sonra tek yapmanız gereken sms atmak ve paketin tanımlanmasını beklemektir. Bimcell Sahur Paketi ile gece sahur vaktinde uykun gelmezse uykunu kaçıracak bir kampanya ile yani Bimcell Sahur Paketi ile karşınızda. Kullanıcılarına verdiği değeri gerçekten yansıtan Bimcell bu ramazanda en fazla interneti veren GSM Operatörü oldu.
Türkcell Sahur Paketi 2017

Bimcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır ?

Bimcell Sahur Paketi nasıl yapılacak diye  yukarda anlattığım olayı taşıyorsanız yani Bimcell Kontörlü hatta sahipseniz yapmanız gereken şey hattınıza 25 TL yüklemek. Bu Lirayı en fazla 48 saat önce yapmış olmanız da yetecektir. Ya da zaten Faturalı hatta sahipseniz zaten hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece sms atmanız yeterlidir. Bimcell Sahur Paketini satın almak için SAHUR yazıp 5555′e göndermeniz yeterlidir. Bu paketi almak için şartları taşıyorsanız eğer SmS ten sonra onay mesajı gelecektir Ramazan ayı boyunca sahurda gece 02:00 ile 06:00 arası kullanabileceksiniz. 2017 Bimcel ile ilgili başka kampanya var mı diye merak edenler ise Buradaki Sayfadan takip edebilirsiniz.
Türk Telekom Sahur Paketi

Bimcell 2017 Başka paket var mı ?

Şimdilik Bimcel için internet paketlerine bakanlar arayanlara özel en az 20 tl yükleyen hekese 500 SMS ve 1 GB internet veriyor. Tek yapman gereken Şey sadece 20 TL yüklemek ve paketin size tanımlanmasını beklemek olacaktır. Kampanya için Son gün 31.12.2017 dir. şimdilik aktif bir pakettir. Herkes yapabilir. En az 20 TL yüklemeniz gerekmektedir. 29 Günde bir yükleme yapmanız yeterlidir. Bimcell İnternet Kampanyalarını takip etmek isterseniz sitemi takip edip Güncel hediye internet paketlerinden bir haber olmayın. Takip edin güncel kalın.  Nuri ÖZKAN Blog 

Bimcell Sahur Paketi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hakan dedi ki:

    teşekkürler güzel yazı olmuş

Sayfa başına git