Sosyal Hesaplarımı Takip Etmediniz mi Daha?

Sosyal Hesaplarımı Takip Etmediniz mi Daha?
tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

Sosyal Hesaplarımı Takip Etmediniz mi Daha?

Nuri ÖZKAN Blog yöneticisi, yazarı olarak, kendi hesaplarımı paylaştım sizler de hala takip etmediniz mi? Tam ekranın sağ üst tarafında bütün hesaplarımın adresleri link ve logo olarak verilmiştir. Oradaki linkten gidebilirsiniz. Yada siz hala sosyal hesaplarımı takip etmediyseniz birazdan aşağıda tek tek linkleri vereceğim. Sizler özellikle YouTube sayfam olsun, Twitter, Facebook, Linkedin, İnstagram ve Google + sayfamın sizlere paylaşacağım sizlerde takip etmeyi unutmayın.

Nuri ÖZKAN Blog sahibi olarak tek tek hesaplarımı takip edin mesela YouTube sayfamdan Youtube videolarıma bakıp, Facebook sayfamdan kişisel paylaşımlarıma bakabilirsiniz. Bunların yanında sizlere sosyal hesaplarımızda daha çok bu sitemizin yayınlarının olduğu, oradan da takip edebileceğiniz, Twitter & Linkedin sayfama bakabilirsiniz. Oradaki hesaplarımdan beni kolayca takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımı takip etmek isteyenler bu yazımdan takibe başlayabilirler. Nuri ÖZKAN Blog yazarı olarak Nuri Özkan yazmanız yeterlidir Google arama yerine. Daha da kesin olsun derseniz kullanıcı adımı nuriozzkan 

Google aramalarına yerine yazıp aramanız yeterli çıkan ilk sayfada nuriozzkan ‘ı aratmak istiyorsunuz yazısına evet deyin çıkan hesaplar benim tüm Sosyal medyalarımın çıkması demektir. Sosyal kanal veya hesaplarımı takip edin. Bu sayede sosyal içeriklerimle sitemde paylaşılan yazıları da takip etmiş olursunuz.

Bu gün kendimi sosyal hesaplarım üzerine ayırdım. Sosyal hesap veya Sosyal Medyamı takip etmek isteyenler için Bir kaç tane daha hesabım da var. Google Plus dan yayınlarımı daha çabuk güncellenen içeeikle de takip edebilirsiniz. Kendime ve Aile için ayırdığım da bir hesabım var oda benim kendime ait olan İnstagram hesabım. Burada da ailevi fotoğraflarım olduğu için buraya yayın veya siteyle alakalı birşey paylaşmıyorum. Ama isteyenler de yinede takip edebilirsiniz.

Siz hala Nuri ÖZKAN sosyal hesaplarımı takip etmediniz mi ? O zaman bekliyorum…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git