En İyi Blogger Temaları 2018

En İyi Blogger Temaları 2018
tarihinde eklendi, 658 kez okundu.

En İyi Blogger Temaları 2018

En iyi Blogger temalarından derleyeceğimiz yazı ile sizlere güzel bir temalar en iyi Blogger temalarını derledik. En iyi Blogger temaları yazısıyla karşınızdayız. Arkadaşlar bildiğimiz gibi Blogger bizim için dışardan tema kurulumunu destekleyen ve bir hayli güzel temalara ev sahipliği yapan ücretsiz blog yönetim panelidir. Bunu biliyoruz.  Blog Açma Rehberi Yazımda da anlattığım gibi sizler blog açabilir ve Blogdan Para Kazanabilirsiniz.  . Bu yazdığım yazılar kaliteli yazılardır. Bakıp ona göre Blog açın blog hayatına bu yazılarımı okumadan adım atmayın.. Dedikten sonra sizlere Sora Templates ve Arlina Desing tema işlerinde uzman ve bu temaların yapımında bildiğiniz bir mühendis yani İnternet dilinde ise webmaster olarak bilinen tema üreticilerindendir.
Blogger paneline kendinden özel tema olarak bir kaç adet tema vardır. Bu da kullanıcıların çoğunun zevklerine hitap etmediği için dışardan tema indirmek ve yüklemek zorunda kalmaktadırlar. WordPress için aynı şeyi diyemeyeceğim. Çünkü WordPress kendi tema mağazasında ücretsiz ve bir hayli bol teması ise kullanıcılarını karşılamaktadırlar. Ama Blogger kullanıcıları için aynı şeyi demek mümkün görünmüyor. Bu yüzden En iyi Blogger temaları indir yazımı yazmayı ve seçtiğim ücretsiz en iyi 10 Blogger temasını detaylı araştırarak sizlere temalar sunmaya çalıştım. Umarım bu en iyi Blogger temaları adlı yazımı beğenirsiniz. Sırayla ücretsiz Blogger temaları indirme ve demo seçenekleri ile sizlere sunmak, Blogger kullanıcıları olarak sizlere fayda sağlamak istiyorum. Şimdi ise en iyi 10 Blogger temasını sizlerle paylaşmaya geldik.

En Kaliteli Blogger Temaları

 

En Yeni en kaliteli  Blogger Temaları indirmek için bu yazımıza bakmayı unutmayın. Blogger temaları Blogger blogunu kullanan herkes için bu yazımı detaylıca okuyun. Blogger Temaları En yeni ve en kaliteli haliyle yazımızda olacaktır. Sizin için seçtiğim en güncel ve kaliteli Blogger temaları paylaşacağım. En yeni ve en kaliteli blogger temalarını bir bir paylaşacağım. Siteden gidip indirebilirsiniz. Ön izleme ve demosunu da bulabilirsiniz. Bende sizlere derlediğim En yeni ve en kalteli  Bloggere temalarını paylaşacağım. Bir bir bu temaları paylaşıyorum. Demosuna bakarak sizler temaları indirebilirsiniz. Benden demesi hiç ama hiç bu uygulamalardan vazgeçemezsiniz diye iddia ediyorum. En Yeni Blogger Temalarını bilmek için bu yazımı sizlere sık sık güncelleyeceğim. Buraya yeni blogger temaları güzel, kaliteli, seo dostu, mobile uyumlu gördüğüm tüm temaları yazıma ekleyeceğim. Bu yazımda da sizlerin için en güzelini seçmeye çalışacağım.
   Blogger Temaları sizler için paylaşıyorum.  Blog durumuna göre beğendiğiniz temayı indirin ve sitenize yükleyin. Hiç ama hiç pişman olmayacaksınız. Blogger temaları bakınca basit olacağı düşünülüyor ama gayet güzel ve etkileyici temaları paylaşacağım. Dediğiniz kadar basit olmadığını göreceksiniz.

1) Sora Seo Blogger teması

Sora seo blogger teması hakkında detaylı yazıma başlığa tıklayarak bakabilirsiniz. Benim ilk sıraya aldığım Blogger temasıdır. En yeni blogger temalarından birisidir Blogger temaları içinde sora seo teması en yeni ve kaliteli blogger temasıdır.

 

2) Tech News Blogger teması 

Tech News Blogger Teması indirmek için başlığa tıklayın. En kaliteli blogger temalarını sizin için seçtim bogger temaları 2017 yılında da yayınlanmaya yeni temalar üretilmeye devam ediyor.Tech News bu temalardan birisidir. Kalitesi tartışılmaz derecede iyi diyebilirim. Tech News indirmekten pişman olmayacaksınız.

 3) Sora Testy Blogger Teması   

Sora Testy Blogger teması da benim seçtiğim en kaliteli blogger temalarından birisidir. blogger temaları en iyi dışarıdan soratemplates yrdımıyla yapılmaktadır. Sora templatese teşekkürlerimi sunuyorum.

 4) Sora Films Blogger Teması 

Sora Films Teması blogger teması gayet iyi bir film teması olarak kullanılabilir. Az bulunan bir tema olan film teması eğer film blogu açacaksanız tam siz göre. Zaman kaybetmeden indirin Yazımıza giderek bu temaları indirebilirsiniz.

5) Cool Mag Blogger Teması 

Cool Mag Blogger teması indirmek için başlık kısmına tıklayın. Blogger temaları içinde bu da 5 sıraya aldığım temadır. Blogger temaları içinde en iyilerden biridir. Cool Mag Blogger teması indirin demaosu da mevcut olan yazıma gidip bakın. Gerçekten en güzel yazılarımdan birisi olan bu yazımda sizlere en güzel blogger temalarını seçtim.

 

 

 6) Newser Blogger Temaları

  Newser Blogger teması günümüzde en iyi temalarım arasına alım. Telmaların kalitesi ortadadır. Zaten piyasa da sora templates yapımı temalar bir hayli çoğaldı. Ve bildiğim çoğu blogger de o temalar bulunmaktadır. Sizde kaliteli Blogger temaları indirmek için bu yazımı takip edin. Daima güncelleyeveğim. Bu temaların sayısını güzel temalar gördükçe sizlere yazacağım. Paylaşacağım
Top Magazine Blogger teması kaliteli blogger temaları içine aldım. Sizde seo uyumlu temalarla bu yazım sayesinde bir arada görmüş oldunuz. Beğendiğiniz temaları indirmeyi unutmayın. Top magazine Teması indirmek için başlık kısmına tıklayın.

 

8) Need Mag Blogger Teması

  Need Mag Blogger teması da sevdiğim temalardan birisidir. Size tavsiye edeceğim görünüme sahip ve kesinlikle yükleyin seveceksiniz diyebileceğim temalardan birisidir. Blogger kalitesi de tartışılmaz derece iyidir. İndirmeyi yine başlık kısmına tıklayarak gideceğiniz yazda yapabilirsiniz. Demosu da mevcuttur.

9) Flat Mag Blogger Teması 

Flat Mag Blogger teması yazıma aldığım temalardan birisidir. Blogger temalarında kaliteli tema diyebileceğim bir kodlama ile yapılmıştır. Sora Templates bunun da yapımcısıdır. Bizler diyorum ki sora tema üretmeseydi ne yapardık bilmiyorum. Sizde Flat Mag blogger temasını indirmek isterseniz başlık kısmına tıklayarak yazıda demosuna da bakabilirsiniz.

10) Tech News

Tech News Blogger teması en iyi 10 Blogger teması arasında en iyi diyeceğim blog temasıdır. En iyi tema olan Tech News benim favorim durumunda. O yüzden birinci sıraya onu koymayı düşündüm. Birinci sırada en iyi 10 Blogger içinde birinci sırada yer verdim. Tech News indirmek için de ben özellikle güzel bir başlık adında kendi yazımı da yazmıştım. O yazıma ulaşmak için bu tema için detaylı yazıma bakma için Tech News Blogger adlı yazımıza da bakabilirsiniz.

11) FlexMag

FlexMag Blogger teması indirmek isteyenler bu tema gerçekten hoş ve güzel görünümü ile tavsiye edeceğim temalardan. Bizler Blogger kullanıcıları olarak tema sıkıntısını böyle güzel blog temaları ile kapatmaya kalıyoruz.
          Demo   /    İndir

12) BlogMag

Blogmag Blogger temalarından birisidir. Blogger teması indirip kurabileceğiniz güzel bir temadır. Blogmag teması indirmek isteyenler veya demo ya bakmak isteyenler de aşağıdaki linkten bakabilirler. En iyi Blogger temalarını indirmek için BlogMag temasına bakın
             Demo  /   indir

13) Daily News

Daily News blogger teması şu anda iyi diyebileceğim Blogger temalarından birisidir. Bu tema ile sitenizi güzel bir şekillendirme ve özelleştirme ile kendinize uygun tarzı yaratabilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu da sizin gerçekten iyi bir tema ile sitenizi oluşturmanıza imkan sağlıyor. Daily News temasını en iyi Blogger temaları adlı yazıma aldım. Şeklen beğendiğim ve görsel olarak da iyi olan Blogger teması benim favorilerim arasında 5. Sıraya geçti. Bu yüzden indirebilir kendinize özel bir görünüm katarak temanızın son halini oluşturabilirsiniz.
            Demo   /     İndir

14) Fasel Blogger teması

Fasel Blogger teması en son sadece ve akıcı bir temaya sahip olmak isteyenler için seçtiğim bir Blogger temasıdır. Fasel Blogger teması ücretsiz olup gayet iyi mobil uyumlu ve seo dostu Blogger temasıdır. Arkadaşlar aşağıda demo ve indir seçenekleri ile deneyebilir yada indirebilirsiniz.
             Demo     /     İndir

15) Sora Seven

Sora Seven Blogger teması yine en iyi 10 Blogger teması içerisinde yer alabilecek en iyi Blogger temaları arasında gösterebildiğim temalardan birisi. Sözü fazla uzatmaya gerek yok zaten sizler de demoya bakarak indirebilir. Sitenize temaları özelleştirebilirsiniz. Bu da Blogger için eksik olan özelliği kendinden temasını dışardan tedarik etmemize olanak sağlıyor. Temalar da bu kalitede ve güzel görünüme sahip mobile destekli temalardan birisidir. Mutlaka tavsiye ederim. Blogger en iyi temalarından birisi olarak seçmenizi temayı yüklemenizi tavsiye ediyorum. Sora seven blogger temasını indirmek için ise aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
            Demo    /    İndir

16)Colored

Colored ücretsiz Blogger temasından birisi. Fakat Colored sade ve dudu olan yapısıyla kendisini öne çıkaran ve En iyi 10 Blogger teması adlı yazımıza girmeyi hak kazanan temadır. Bu temalar içerisinde sadeliğini en çok beğendiğim temadır. Bunların içindeki sadelik olarak size tavsiye edeceğim en iyi temadır diyebilirim. Colored Blogger temasını Demo sürümü ile indirme linkini paylaşıyorum. Buradan devam edebilir sitenize veya blogunuza tema yükleyebilirsiniz.
          Demo /    İndir

17) Spectrum

Spectrum teması en kaliteli Blogger temalarından birisidir. Bu temayı ücretli yada ücretsiz Blogger teması olarak indirebiliyoruz. Benim beğendim bir diğer temada Spectrum teması. Bu temada yeşillerin en güzel halini barındıran temalardan birisi. Sevilen spor veya kişisel doğa bloğunuz yada gezi bloğunuza uygun bir temadır. En iyi Blogger temalarından birisidir. O yüzden En İyi Blogger temaları adlı yazımızda yer bulmuştur. İndirmek ve demo sürümünü görmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
           Demo      /     indir

18) Sora Ads

Sora Ads da reklam ve linkleme yöntemi kullanan ve sitelere reklam verme gibi olayları kullananlara birebir bir tema diyebilirim. Tema adından da anlaşıldığı gibi Sora Ads oluşu zaten reklama ne kadar uyumlu olduğunu açıklar nitelikte. Blogger blogları içinde hem iyi hem reklam ağına uygun, banner olsun, hem de sora ve kendine has görüntüsü ile beğeni toplayan Sora Ads teması listeme son aldığım kaliteli Blogger baloglarından birisidir. En iyi 10 Blogger teması yazımızın da sonuna gelirken sizler umarım kişisel zevklerinize özel tema bulmuştursunuz. İnşallah en kaliteli Blogger temalarını bulmuş indirmiş olursunuz. Şimdiden temalarınızı tebrik ederim.
      Demo     /      İndir

19) Sora Testy

Sora Testy teması blogger temalarından en iyi olanlardan birisi. Bende şu an Sora testy temasını kullanıyorum. En iyi Blogger temaları adlı yazımın en güzide temalarından birisi. Bakmak isteyenler sitemdeki temaya baksınlar. Fakat değişmez isem ilerideki yazılarımda bakın yukardaki fotoyla farklı olursa değişmiş olabilirim. Ama sizler bende bunu kullanıyorsam eğer gayet güzel bir temadır. Seçim yaparken aklınızda bulunsun. Sora Testy blogger teması hakkında kendi sitemde de yazı yazdım umarım faydalı olmuştur. Sevdiğim bir tema belirtmek istedim

 

        Demo  / İndir

20)RoadRunner Bogger teması

RoadRunner Blogger Teması gerçekten iyi temalardandır. Bu temanın eksiği ise sadece mobile versiyonu yoktu. Masaüstü versiyonuda uygun ve tarz görünüme sahip olduğu için gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Seo uyumlu olan RoadRunner Blogger Teması bence sitemdeki yazıma giderek bakabilir demo vs indirme yapablirsiniz.
En iyi Blogger Temaları adlı yazımızı beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Bir de alttaki paylaş butonundan Sosyal medyada paylaşabilirsiniz. 
En İyi Blogger Temaları 2018 Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. ultican PRO dedi ki:

  kendine hayrın yok burada tema gösteriyon 😀

  1. admin dedi ki:

   Kendintemqmı yapım aşamasındayım ☺️ Değişen şartlar hocam Yapacak birşey yoktur

   1. ultican PRO dedi ki:

    😀 ne biliyim footerde Bloggertheme9 görünce ondan

    1. admin dedi ki:

     Şu an müsait değilim olunca ilk içim onu kaldırmak olacak hocam ☺️ Kaldırma yöntemini de biliyorum 🙂

 2. admin dedi ki:

  Hıcam kaldırdımm 🙂 tema linkinii

 3. Murat Kaval dedi ki:

  Merhaba Bu temayı Kaçırmayın
  Satın Almak için demo altında Link Var
  Demo:
  dbteknov3.blogspot.com

Sayfa başına git