Blog Yazmak Heves Meselesi !!

Blog Yazmak Heves Meselesi !!
tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

Blog Yazmak Heves Meselesi !!

Blog Yazmak sanat meselesi arkadaşlar.  Blog Yazmak Heves Meselesi Blog yazmak gerçekten bir o kadar eğlenceli ki yazdıkça yazıyorum. Blogumu baş bırakmayı hiç ama hiç düşünmüyorum. Asla da yazmaktan vazgeçmeyeceğim. Her yeni konu, her yeni anı benim için dönüp bakacağım bir yaşanmışlık olacak. Bundan sonra da devam edecek blog yazmaya hayranım ben. Blog yazmak benim için bir yaşam tarzı, yaşam stili oldu. Canım sıkılırsa direkt konumu bulduktan sonra yazmaya başlıyorum. Yazıyorum. Bloğumu yazıyorum.

Blog yazma heves meselesi ben blog yazma sanatını kullanmak için, kullandıkça da yeni yeni şeyler öğrenerek devam ediyorum. Blog yazıncaya kadar içim daralıyor. Ve sonra da blogu tamamlayıp makaleyi paylaşırsam içim rahatlıyor. Ferahlıyorum. Bizler blog yazarlar birazcık sanat dalı olarak yazma sanatını kullanıyoruz. Bu sanat tam da beklenen şekilde güzel gerçekleşirse ortaya muazzam denecek kalitede makale çıkıyor. Bu yazılan makale tam anlamıyla kusursuz olsun istiyoruz. Bu makaleyi yazınca eğer kusursuz birşey ortaya çıkarsa zaten Google tarafından da destekleniyor olacaktır. Destek derken de aramada iyi bir yere getirecektir. Ya ilk yada en kötü aramada ikinci sırada yer alacaktır. Blog Yazmak Heves Meselesi

Blog yazmayı sevenler varsa bir dakika durmasınlar yazsınlar. Yazın, blog yazın. İçinizdekileri atın rahatlayın. Konu seçin alan seçin yazın. Yazın. Blog yazın. Benimde blog ve blogger hakkımdaki yazılarıma buradan  ulaşabilirsiniz. Blog sizin de hayatınıza girerse sizde kolay kolay bırakmazsınız. Ki sigara ve alkol gibi bağımlılık yapıyor şimdiden deyim size sonra demedi demeyin. Ama Blog bağımlılığı yazmaya değer. Yeterki Blog Yazmak isteyin ve yazın.

Blog yazmak isteyene de eğer kullanacaksa panel olarak rahatlık olursa Blogger  özellik ve alan adı yönlendirmesi kolaylığı için ise de WordPress
öneriyorum. Sizlere blogcu ve tumblr diyenlere de siz aldırış etmeyin. Sizlere en güzel ve en kolay ve aynı zamanda Google dostu olan blog siteleridir. Sizler Blogger veya WordPress temennisi ben olarak kurun sitenizi veya blogunuzu pişman olmazsınız. Benim bu siteler hakkında da detaylı yazım var ama en çok bu ikisini size öneriyorum. Blog açmak isteyenler buradaki yazıma Yeni Blog Açma ve Kaliteli Blog siteleri  bakın.

Blog Yazmak İstiyorum ama Konu bulamıyorum?

Arkadaşlar Blog yazmak her konuda olur arkadaşlar. Ne konuda yazacağım diye fazla düşünmeyin. Aklınıza ne gelirse yazın. Aklınıza gelen ne konuda olursa olsun ister de gezi rehberiniz yazılarınız, paylaşımlarınız, veya yemek tarifleriniz satmak istediğiniz ürünler olsun aklınıza gelecek her şey olsun. Siz Yeterki Blog Yazmak isteyin yeter konu çok ama çok var zaten. Blog yazmak istiyorum ama yazamıyorum diyenler özellikle bunu yazdım. Herkesin yazacağı bir şey vardır. Herkese bir konu vardır. Unutmayın siz yazmak isteyin. Ben kendimden bahsetmek istiyorum. Ben bende bloğuma ilk yazılarımı yazarken sizler gibi düşünüyordum. Ne yazacağım ki artık diyordum bir iki tane yazıdan sonra. Ama baktım ki Blog yazdıkça yazasınız geliyor. Yazdıkça yazmak istiyorsunuz.

Şimdi de sadece ufaktan yazmak için düşünmek yeterli geliyor bana. Konuyu belirleyip hemen yazmaya başlıyorum. Bende konu bulamadığım dönemler oldu. Ama er yada geç sadece yazıya başlamanız hatta başlık atmanız yeterli duruma gelecek. Bakmışsınız ki makalenin sonlarını yazıyorsunuz. Ve toparlama cümleleri kuruyorsunuz. İşte bu kadar basit yazmak istiyorum ama konu bulamıyorum diyenlere geldi bu ufacık taktiğim. Sadece başlayın gerisi geliyor.

Blog yazmak istiyorum ama tama kod bunlardan anlamıyorum?

Blogger ve WordPress için konuşuyorum. Arkadaşalar bende bir blogger kullanıcısı olarak söylüyorum. Bende zerre bilmiyordum. Ama şimdi tema yapar kod bulur sizler ve değiştirir oldum. Yani blog yazmaya engel değil. Kod bilmeyen birisi olarak bende yapıyorum öğrendim. Ama bu kişisel işlerde geçerli. Ama sizlere şunu deyim blogger sizler için en kolay kullanımı sunuyor. Ve blog yazmak için aslında Blogger ve WordPress ile koda bile gerek yok zaten her şey hazır, tema vs olayları hazır SEO çalışmaları filan uygulama olarak yapılabiliyor. İsterseniz SEO çalışmalarını dışarıdan da yapabilirsiniz. Ona da zaten bizler de yapamıyoruz. Bu bizde de olmadığından sizler kaliteli yazın zaten kişisel SEO sizin için direk odur zaten. Yani önce kaliteli yazı ile SEO aslında sizsiniz.

Unutmayın ama yazmak için yazmayın ama sizler onu da yazın. Yeterki blog yazmaya başlayın. Yeterki başlayın. Bende bir blog yazarı bir Blogger olarak Nuri ÖZKAN Blog  yazmaya başladım. Yazıyorum. sizlerde neresinden başladıysanız yazın yorum kısımına veya başlamayı düşünenler buraya mutlaka yazsın belki bir fikir birbirimiz burada verebilirsek ufak bir kıvılcım ile başlayabilirsiniz.& Yorum yapmayı unutmayın şimdiden yorumlarınız için teşekkürler yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı ve Aşağıdaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın Blog Yazmak Heves Meselesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git