Yeni Blogger Temaları ile Tanışın

Yeni Blogger Temaları ile Tanışın
tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Yeni Blogger Temaları ile Tanışın

Blogger bu günlerde hazır temalarına bir kaç yeni stilden tema ekledi. Ve her renkten olan temaları ile zevke özel görünüm oluşturan temalar blogger için gayet güzel olmuş.  Eski blogger temalarına nazaran dahada iyi ve etkin görünen bu temalar bloggera biraz hayat kazandıracak.

Alışılagelen eski tip temaları ile kullanıcıların temaya olan tepkilerine neden olmuştu.  Bu ise bir kaç tane yeni temayı kullanıma sunarak, ea
ski temasız olan algısını yenmeye çalışıyor. Dışarıdan bloggera olan tema sorunun farklı sitelerden indirilmesi demek ki bloggrr tarafından da fark edilip ekstra bir kaç tema koymalarına sebep olmuştur.

Yeni blogger tema sayesinde eski temalarının kötü ve itici görünümünü değiştirmeyi amaçlıyor.  Yeni blogger temaları hayli tatlı duruyor. Bunu da değiştiren ve ilerleyen zamanlarda dahada artıracak olan blogger iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı planlıyor.  Isterseniz yeni blogger temalarına bakın.  Fotoğrafta yeni getirilen temalar görünmektedir.  Detaylı şekilde bakabilirsiniz.


Yeni blogger teması gerçekten hoş bir tarzda yapılmış ve sade güzel alımlı duruyor. Bu da blogger için güzel bir gelişim olacak gibi görünüyor.  Blogger ve WordPress arasındaki büyük bir fark olan ve wordpress seçenlerin çoğu bloggerin temalarından şikayetçi olduklarını bu yüzden panel olarak wordpresi Seçtikleri söylüyorlar.  Bende bloggeri sırf bu yüzden fazla sevmiyordum. Ama kullanımı basit olduğundan ve yönetimi kolay olduğundan dolayı bloggeri kullanıyorum.

Tema olayını da yavaş yavaş halleder ise bu düşüncemi de değiştirir ve beni ezeli bir bloggerci yapabilirler.  Bunu da temaya borçlu olurlar.  Yani bloggerin tek eksiği tema.  Yani tema derken de hazır sablon halinde olan tema. O eksik olursa yada seçim az olursa zevke hitap etmeyeceği için blogger sevilmeyecek, fakat renkler ile farklı tarzda yapılırsa dahada sevilen blogger olacaklardır.

Yeni blogger temaları ile tanışma yazımı sizlerle paylaştım.  Bende bir blogger panel kullanıcısı olarak bloggeri çok seviyorum. Bu tema sayısını artırıp kendisine wordpress gibi bir mağaza tema mağazası yaparsa bloggeri cok daha sever artık.  Wordpress için bir bitiş olmuştur demektir.

Blogger yeni tema sayesinde belki yeni kullanıcılar kazanabilir blogger kullanıcı sayısını artırabilir.  Birde en cok da kendisinden kaçıp başka panellere gidenlere engel olmuş olurlar. Blogger birde adres kısmından tarihi kaldırmayı başarırsa  dahada güzel bir hal alacaktır.  Simdilik sizlere yeni blogger teması hakkında söyleyeceklerim bu kadar şimdi sizler benim blogger için yazdığım bu yazıma  bakmanızı tavsiye ediyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git