Telefona Windows 10 Yükleme

Telefona Windows 10 Yükleme
tarihinde eklendi, 372 kez okundu.

Telefona Windows 10 Yükleme

Windows 10 telefona yüklemek için sabırsızlanan arkadaşlara ithafen yazıyorum bu yazımı. Arkadaşlar Windows 10 lumia veya birkaç telefon şirketinin kullanmış olduğu Windows Phone telefonlara sürüm yükseltmek için Microsoft tarafından yapılmış olan güncelleme paketidir.Windows 10 Telefon için bir çok yenilik getirmiş ve Windows 10 u telefona yüklemek için lumia sahipleri bu güncellemeyi beklemektedir. Öncelikle verilen telefonlar listesine bakıp bu uyumluluğu ölçmek için bir program indirmemiz gerekiyor.

Bu programı buradan indirebilirsiniz Yükseltme Danışmanı uygulamasını indirdikten sonra adımları takip ederek uygulama onaylamaları yaparak kendi telefon modelini de görüp kaldırabileceğini öğrendikten sonra tüm onayları yaptıktan sonra, programda da belirtilen adımlardan sonra ayarlar ve telefon güncellemesi kısımına giriyoruz. Orada güncellemeyi denetle diyoruz. Ve buraya güncelleme gelmesi lazım. O güncelleme gelmedi ise programda yanlış bir yer vardır. Ve tekrar uygulamaya girip adımları kontrol ederek tekrar yapın. Ve ayarlar kısmına girip tekrardan güncellemeyi denetleyin deyince orada güncelleme vardır diyecektir.

Telefona Windows 10 Mobil sürümünü yüklemek için buradaki indirme paketini yüklemeniz gerekiyor. Windows 10 telefona yüklemek için bu paketin inmesi gerekiyor. Windows 10 telefona yükleme paketi bir hayli büyük olduğundan wifi kullanarak indirmeniz gerekiyor. Bunun için wifi ağına bağlı olmanız daha iyi olacaktır.

Wifi ağında indirme tamamlandıktan sonra Windows 10 telefona yükleme hazır olacaktır. Bundan sonraki adımda telefona kurmak için izin vermeniz gerekiyor. Windows 10 telefona kurulumu için saat veya hemen kur seçeneği var. İsterseniz gece kurup sabaha hazır da bulabilirsiniz. Ama size tavsiyem şudur. Gündüz işlerinizi hallettikten sonra yüklemeyi devam edin. Çünkü sorunsuz yüklenecektir fakat en azından elinizin önünde olursa müdahale etmenizi isterse telefon müdahale edebilirsiniz.

Telefona Windows 10 nasıl kurulur? Yazımızın sonuna gelirken telefonda dişli çarklar bittikten sonra açılıp bir kaç doldurma daha yapacaktır. Yüzdelik şeklinde dolmalar devam ettikten sonra yeni telefonunuz, yeni Windows 10 yüklü telefonunuz hazır olacaktır. Kişisel ayarlarınız varsa uyumlu olanlar devam edecek, olmayanlar ise devam etmeyecektir. Kurulum bittikten sonra da size tavsiyem tekrar güncelleme yerine gidip denetleyin. Ben bu yazımı yazarken bir tane güncelleme vardı. Belki iyileştirme güncellemesi tekrar verilmiş olabilir. Varsa ki tekrar indir seçeneği verilir. Bu az sürecektir. Fazla bekletmez ama indirmede yarar vardır. Daha sonra varsa güncelleyin, yeni güncelleme yok ise size tavsiyem telefonun daha da uyumlu olması için telefonu birde fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırdan uygulama kurup kendi kişisel ayarlarınızı yükleyin. Daha sonra da Windows 10 yüklenmiş telefonunuzu kullanmaya başlayın. Hayırlı olsun Telefona Windows 10 Yükleme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git