Nokia 8 ve Nokia 7 Detayları Belirlendi!

Nokia 8 ve Nokia 7 Detayları Belirlendi!
tarihinde eklendi, 345 kez okundu.

Nokia 8 ve Nokia 7 Detayları Belirlendi!

<Nokia mobile cihazlar bölümünü Microsoft firmasına sanmıştı. Fakat yoğun istek üzerine tekrardan dönüş yaptı.  Fakat bu kez de android telefonlar üreterek.  Windows serüvenine son verdi. Zaten Microsoft Lumia serisini aldıktan sonra beklediğini bulamayan Microsoft da lumia serisini sonlandırdı. Kendisi de Surface Phone ile devam edeceğini açıklamıştı Microsoft.  Nokia ise bundan sonra da android telefon üretecek.  Nokia 8 de android yapılan ilk amiral gemisi telefonu olacak.

Nokia 8 Detayları da belirlendi.  Snapdragon 660 işlemci olacak olan Nokia 8 özellikleri ile de harikalar yaratacak gibi görünüyor.  Nokia konferansta ise Nokia 5 ve Nokia 6 serilerini tanınmıştı. Bundan sonraki ise Nokia 8 olacak. Nokia 8 ise özellikleri ve tasarımı ile şahane olacak deniliyor. Eski günlerine geri dönecek ve piyasayı tekrardan eline alacak gibi görünüyor.  Nokia firması bekleneni Windows Phone ile bulamamıştı. Baya çöküş yaşamıştı.   Fakat android ile de bu çöküşü tekrardan yukarılara taşımak istiyor. Anlasilan Nokia ben hala telefon piyasasında varım.  Demeye çalışıyor

Özellikle Nokia 8 için ise hassas, ince, estetik ve yüksek özelliklere sahip olacağı söyleniyor.  Aynı zamanda malzeme kalitesi ve sağlamlık da olacağı görünen fotoğraflar ile de destekleniyor.

Nokia 8 ilen baska da nokia 7 ninde olacağı aynı anda satışa sunulacağı söyleniyor.  Bizim ülkemizde de ne zaman satışa sunulacak belirli olmasa da yakından ön siparişe sunulacak. Bu da Nokia için tüm dünyada eski yerini bulacaktır.   Nokia 8 de bu serinin amiral gemisi yani en iyisi olacaktır. Nokia 4, nokia 5, nokia 6, tanıtılmıştı ve sira da Mayıs veya Haziran ayında tanıtılması beklenen Nokia 7 ve Nokia 8 telefonları merakla beklenecek.

Nokia 7 ve Nokia 8 için ekran geniş ve Full HD olacağı çözünürlük ise baya fazla olacak söylentileri doğrulanmış durumda. Ram ise 6 GB olacağı depolama ise 32 GB dahili 200 GB kadar SD Card desteği olacağı söyleniyor.

Nokia 8 ve Nokia 7 için ise belirlenmiş bir fiyat bulunmuyor. Ama tahmini ise 1500 ile 2000 arası olacağı söyleniyor.  Android piyasasına yeni gireceği için fiyatları biraz daha uygun esnek yapması gerekir. Ki Fiyat  konusunda bunu yaparsa piyasaya iyi bir giriş yapacaktır.  Bu da piyasada tutunmak hatta ve hatta eski günlere dönmek demektir.

Nokia serileri ile hayatımıza tekrar girmeye başlarsa ve diger telefin üreticileri biraz sekteye uğrayacaktır. Çünkü Nokia tekrar gelsin diyen Teknoloji severler bulunmakta ve üretici firmaya baskı yapmaktadırlar. Arkadaşlar yani benim sizlere tavsiyem Nokia ne yaparsa en sağlamı ve dayanıklısını yapar. Bu da o ürünlerden birisi olacaktır. Diye düşünüyorum çıkarsa almayı düşeceğim tek android telefon olacaktır.

  Yani Nokia pişman ettirmez.  Nokia 8 ve Nokia 7 Detayları Belirlendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git