Mavi Tren ile Sivas Yolculuğu

Mavi Tren ile Sivas Yolculuğu
tarihinde eklendi, 298 kez okundu.

Mavi Tren ile Sivas Yolculuğu

Arkadaşlar ile güzel bir buluşma için Düştüm Sivas yollarına.  Benim her zaman kullandığım bir araç Tren.  Dört yılımı bu trenle geçirdim.  Mavu Tren Bazen Malatya- Sivas bazen Sivas-Malatya gittim geldim. Bazen Ankara oldu durak bazen kayseri. Ame değişmeyen şeydi Mavi Tren hayatımda.Mavi Trenle yine başladı yolculuğum. Ve yine Sivas yollarına düştüm. Mavi Tren benim yol arkadaşım hatta herşeyim.

Mavi Tren giderken hep kullandığım demir yolu.  Benim trenimin adı arkadaşlar.  Sivas benim, Mavi Tren benim. Hepsi benim bunların rahatım o koltuklarda. Huzurluyum bazen yağmurda bazen çamurda. Mavi Tren benim hayatımın yükünü yaşıyorsun.  Beni taşırken dert, keder, mutluluk, hüzün bunları da taşıyorsun aslında.   Belki bir umut yaşıyorsun belki bir kalp bir zaman da bomboş bir bünye taşıyorsun. Ama yolculuğumu benimle paylaşıyorsun Mavi Tren.

Biliyorum beni seviyorsun. Sevmesen taşımaz dın yıllarca bende seviyorum aslında. Sevmesem gelirmiydim yanına gelmezdim asla.   Biliyorum gideceğim sağ salim oraya,  bakıyorum sağa sola etrafa. Gideceğim er geç seninle varacağım yere senle olsun giderim ben her yere. Mavi Trenim benim başladım yola bak seninle bitmeyecek bu yolculuk ben ölene dek. Bu gün aydınlığa gidiyorsun. Biliyorum  Mavi Tren bu gün ben Sivasa gidiyorum. Dostlarımın yanına huzura gidiyorum. Huzur Treni ile Mavimle.Dün yazdığım Sivas Yolcusu Kalmasın  Adlı yazımın devamıdır. Onuda okumanız dileğiyle hoşcakalın değerli okurlarım.  Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git