WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?

WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?
tarihinde eklendi, 796 kez okundu.

 WhatsCope Üyelik İptali Nasıl yapılır?

WhatsCope üyelik iptali nasıl olacak diye merak edenler için bu yazımızı yazma gereği duydum. WhatsCope Üyelik yapanlar sıkılıp daha sonradan iptal etmek isteyebilir. Buradan sonra da iptalini isteyebilirler. Bu abonelikler zaten genelde devamli yenilenecekdir.  Bizler bu aboneliği iptal etmek için ekstra bir yöntem izlememiz gerekmektedir.<

WhatsCope üyeliği iptal etmek için birazdan aşama aşama anlatacağım ve fotoğraf ile sizlere bu işlemi yaptıracağım. WhatsCope bildiğimiz gibi whatsapp takip programı olarak kullanılıyor.  Bu programı bilmeyenler buradaki yazımızı okuyabilir. WhatsCope ile ilgili bilinen birkaç yöntem ve aklınızda yinede bir tereddüt var ise WhatsCope nedir bir bilgi almak isterseniz buradaki yazımıza bakabilirsiniz. Arkadaşlar WhatsCope indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

  WhatsCope İndir

Arkadaşlar simdi ise size WhatsCope üyelik iptali nasıl olur üyelik iptalini nasıl yapmamız gerekiyor onun hakkında bilgi paylaşacağım.

WhatsCope üyelik iptali nasıl olur?

Öncelik le WhatsCope üyeliğimizin iptali için bakmamız ve WhatsCope üyeliğinizin olduğundan emin olmak için adımları izleyelim ve direkt oradan da üyeliği sonlandırmayı yapalım. WhatsCope üyeliği iptal etmek için öncelikle Google Play Store’dan oturum açmanız gerekiyor.

WhatsCope üyeliğini iptal etmek için ise ikinci adım secenekler kısmına tıklayıp hesabım bölümüne girmek olacaktır.

WhatsCope üyeliğini iptal etmek için bir diğer aşamayı yapmanız gerekecektir.  Hesabım yerine girdikten sonra orada üçüncü sırada yer alan abonelikler başlığı içerisine girmeniz gerekmektedir.

WhatsCope üyeliğiniz var ise burada görünecektir ve iptali için oraya girmeniz ver iptal et seçeneğinden iptal etmeniz halinde abonelik yenilenmeyecek ve iptal olacaktır. 

Abonelik yok sa zaten aboneliğiniz iptal veya devamlı yenilenmeyecek bir pakete üye olmuşsunuz demektir. Eğer daha önce hangi uygulamaya ödeme yaptığınızı veya aboneliklerinizin daha önce hangi programlara veya oyunlara olduğunu görmek için ise abonelikler sekmesinin altında abonelik geçmişi ne tıklayıp öğrenebilirsiniz. Benim de bir WhatsCope aboneliğim ve Hotspot VPN uygulamasının ücretsiz aboneliği vardır onları da görmüş oluruz.


WhatsCope Üyelik iptali için bu yazımızı yazdık umarım faydası olmuştur.

<

WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur? Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Adsız dedi ki:

  Kesinlikle faydalı oldu.teşekkür ederimm

 2. admin dedi ki:

  Rice edrim ne demek saygilarimla Teşekkürler değerli yorumlarınız için

 3. admin dedi ki:

  Hocam zaten onunla ilgili yazım da var isterseniz bakabilirsiniz blogumda adresi de bu linkte hatta whatseye yazın google benim sitemde çıkıyor 5. Yada 6. Sırada
  https://www.nuriozzkan.com/2017/02/whatseye-whatsapp-takip-programi.html

Sayfa başına git