iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?
tarihinde eklendi, 365 kez okundu.

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

İPhone 8 Ne Zaman çıkacak diye bekleyen binlerce insan ülkemizde, dünyada ise milyonlar İPhone 8 çıksın diye bekliyor. Bizde bu bekleyişteki insanlar arasındayız. Bu da İPhone 8 in popülerliğini ve gündemde oluşunu etkiliyor. İPhone 8 Apple şirketinin çıkarmış olduğu en iyi ve kaliteli telefonlarından birisidir. Dünyada polüleritesi çok fazla olan telefon şirketi olan Apple şirketinin telefonlara verdiği ad iPhone dur. İPhone  serisi baştan başlayıp 3,4,5,5S, 5 SE, 6, 6S, 6 PLUS, 6 S plus, olarak ilerleyen ve şimdilerde ise İPhone 7 serisini sunan şirket önümüzdeki hazırlığı ise İPhone 8 olarak söyleniyor. Bu arada ise İPhone 7 S serisi olup olmayacağı tam anlamıyla bilinmiyor. Ama tahmin edenler gelen bilgiler ışığında ise İPhone 8 olacağı söyleniyor.

Apple   şirketinin ios sistemiyle ürettiği iPhone’lar kendine has olan sistemi ve özellikleriyle beğenileri topluyor. Kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bir yeni sürümü çıkınca satış gişelerinin önünde kuyruk ve sıralar bile oluşuyor. İPhone 8 de çıknca aynı senaryolar olacaktır. İPhone 8 i de şimdiden bekleyen insanlar bulunmaktadır. İPhone 8 estetik bir yapıya ve hassas görünüme sahip olacağı veya tek cam yapısında bulunacağı söyleniyor. Bu söylentilerin ne kadar doğru olacağını şimdiden merak ediyoruz. Apple şirketi bu konuda hep kullanıcılarını şaşırtmayı başarmıştır. İPhone serileri her zaman bir özellik veya bir kaç özellik koyarak yeni versiyon telefon üretmektedir. Bu da bir hayli kullanıcıların ilgisini çekmektedir. İPhone 8 tasarım harikası olarak üretilecektir.

İPhone 8 ne zaman çıkacak sorusuna ise net bir şey çıkmamış fakat ortaya atılan bilgiler ise önce 7 S serisi daha sonra İPhone 8 in çıkacağı tahminen bu sürecin de 2018 başlarına kadar sürebileceği söyleniyor. Yani İPhone 8 ne zaman çıkacak diyenlere net tarih veremesek de bu tarihin 2018 başları olacağı söylentileri yükseliyor. 2018 başlarında bunu bekleyen insanların olduğu ve son seri olduğu için bu telefonun son serisi olarak kalacağı için herkes son İPhone olan İPhone 8 serisini bekliyor. Bu seri sonunu ise S. Jobs kendisinin söylediği bu seriyi de 8 de sonlandıracağını Apple şirketinin kendi yetkilileri de doğruluyor. Apple kurucusunun bu seriyi böyle sonlandıracağını bilerek başka bir İPhone çıkarmayacaklardır. Yani bu İPhone 8 son olarak kalacaktır.

İPhone 8 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak şu anda hiçbiri hakkında bilgi yoktur. Bunu da sizlere belirtmekte yarar var. Ama ilerleyen zamanlarda ise bu bilgiler netleşecektir. sizler duyumlarınız varsa bu konuyu yorum kısmına yazabilirsiniz. İPhone 8 özelliklerinin ne olacağı hakkında tahminleriniz varsa yazmayı unutmayın. Şimdilik hoşçakalın. Tavsiye siteler BlogHocam blog dünyasından haberleri takip edin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git