2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri

2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri
tarihinde eklendi, 1.267 kez okundu.

017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri?

Arkadaşlar WhatsApp takip programları her geçen gün artmakta ve yeni yeni programlar yapılmaktadır. Bu programlarla whatsapptan seçtiğiniz bir kişiyi takip edebilirsiniz.  WhatsApp Takip Programları 2017 de bir hayli artmış durumda. Toplamda şu an çalışan 4 tane WhatsApp takip programı vardır.

WhatsApp Takip Programları 2017 de daha da artmış ve calişmaya da devam etmektedir. Bunların hepsini bir bir yazdım ayrı ayrı Yazılarımda ele aldım.  WhatsCope, WhatsEye, Wossip ve Whats Track uygulaması hakkında yazılarım vardır onlari bir bir okuyun. 2017 yılında çalışan whatsapp takip programları bu sandıklarım dan mevcuttur. Eskiden WhatsDog ve Whatsbomb da vardı.  Fakat bu whatsapp programları şimdilerde  çalışmamaktadır.

Arkadaşlar 2017 Çalışan Whatsapp takip programları hangileridir?

WhatsApp takip programları 
WhatsCope

 Whats Track
WhatsEye
Wossip
wOnline

Şimdilerde çalışmayan whatsapp takip programları ise şunlardır; Arkadaşlar birde whatsapp takip uygulamaları programları içerisinden üyelik iptali için merak edilen yazımız var üyelik iptali hepsi için aynıdır. Ben bu yazımızı WhatsCope için yazmıştım ama siz onu tüm programlar için kullanabilirsiniz.   2017 çalışan whatsapp takip programlarını merak edenler yukarıda ki yazımızda okuyabilir ve indirme yapabilirsiniz. Sizlerde de buraya merak ettiğiniz bir konu ve eklemek istediğiniz değerli yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.  Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler  WhatsCope Üyelik iptali nasıl olur? 

2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Merhaba, whatsuptaki arama geçmişini sil yapmama rağmen halen bende ekli olmayanlara yaptığım aramalar gözüküyor. Bunu çözen bir şey henüz yok değil mi 🙂

  1. admin dedi ki:

   Şu an konuyu tam cozemedim ama tahminim su yonde siz gmail yedekleme acik tuttuysaniz eski yedekten alip geirebilir onu yaptiktan sonra birde Ayarlar deyip uygulama ayarlarina girip whatsappi bulup tıklayın ve orada kaldir onbellek sil ve cerzleri temizle secenegi vardir onlarin hepsini silin tekrardan numarayi girerek oturum açın düzeltebilir.

  2. admin dedi ki:

   Ve eger cozulduyse buraya yorum yapmayı unutmayın şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için

 2. Adsız dedi ki:

  karşı telefondaki yazışmaları görebilirmiyiz karşı telefonla temas olmadan onu anlayamadım

 3. Nuri OZKAN dedi ki:

  Malesef onu değil. Sadece kaçta girdi kaçta çıktı buna imkan veriyor

Sayfa başına git