Polis Maaşı Ne Kadar?

Polis Maaşı Ne Kadar?
tarihinde eklendi, 631 kez okundu.

Polis Maaşı Ne Kadar?

Polis maaşı arkadaşlar en çabuk yükselen maaşlardan birisidir. Şimdi 2017 de ise bu rakam daha da iyi hale geldi. Polis maaşı şu an merak edilen düzeyde arttı. Polis memurları bu haberimize daha çok sevinecek. Polis memurunun maaşı şimdilik net 3.942 tl oldu. Bu bir hayli iyi bir haber olarak polis memurlarını sevindirdi. Bildiğimiz gibi polisler günün her saati başımız derde girince yetişen polis memurlarımız bu parayı fazlasıyla hak etmektedir.

Polis memuru genelde ilk olay yerine gelen ve başımız sıkışınca ilk aramayı düşündüğümüz polisler net volarak bu maaşı almaktadır. Bu maaşı da hak eden polislerimizderece, rütbe, görev süresi, evli ve çocuk parası olarak ilave de alarak bu maaşı daha da artırmaktadır. Yani buna görev tazminatı, çevik olanlar için ise jop, büber gazı,parası benzeri ek yardımlar da almaktadır. Bunlarla birlikte ek olarak 400-600 tl ye yakın alınan ek üçretle polis maaşı tam olarak 4.500 tl civarında olmaktadır. Rütbe arttıkça da alınan para 200 lira civarında artacağından alınan her rütbe para olarak maaşa eklenmektedir. Yani Komiser, Başkomiser, Müdür Amir oldukça daha da yüksek maaş almaktadır. Polisimizin daha da artırılacak deniliyor maaşları.

İnşallah bu gerçekleşir. Birde tazminat denilen olay da fazla artarsa Polis memurunıun yüzü daha da gülecektir. Polis için Askeriyenin de olduğu gibi oyak bank gibi fonu oluşursa daha da iyi olacaktır.Polis maaşı biçin bilmemiz gereken bilgileri yazdık. İnşallah bir sonraki yazımızı da yazacağız. Orada da başka maaşlardan bahsedeceğiz. Arkadaşlar bir başka yazımızı Pomem eğitiminin kaç ay  olduğunu yazamıştık ona da bakabilirsiniz. benzer yazı olan Pomem, Pmyo ve Paem öğrencisi ne kadar maaş alıyor  yazımıza bakabilirsiniz.

Polis Maaşı Ne Kadar? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. admin dedi ki:

    baktım sitenize ellerinize sağlık 🙂

Sayfa başına git