Güzel Ülkemde Kahraman Bitmez

Güzel Ülkemde Kahraman Bitmez
tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

Güzel Ülkemde Kahraman Bitmez

Güzel ülkemde kahraman bitmez, bitmeyecek.Öyle bir ülkeyiz milletiz ki ne kahramanlar bitecek nede yürekli insanlar bitmeyecek. Eskiden olduğu gibi Fatihler, Kanuniler, Çanakkalede yazılan destanlarda kınalı hasanlar, nene hatunlar, Mustafa Kemal ler, ve Ömer Halis Demirlerbitmeyecek. Ve bu günlerde de  Şehit Fethi Sekinler, kahramanlar, aslan yürekli yiğitler çıkıyor.

İnşallah kimse bu ülkeye diz çöktüremeyecek. Yıkamayacak, bölmeye gücünüz yetmeyecek. İnşallah inşallah bu ülkeyi kimse yıkamayacak. Hep birden gelen bir olan düşmanlar, örgütler, devletler elleri boş dönecekleri. Asla ve asla kimse boş hayallere kapılmasın. Gördünüz bir polis memurunun iki üç teröriste yaptıklarını onları sinek gibi kovaladı. İt soylarını sinek gibi kovaladı. Yedek şarjör olsaydı eminim ki onların hepsini tek tek öldürecekti.

Leşlerini  oraya diyecekti Yürekli Fethi Sekin. Allah en güzel makamında ağırlasın inşallah, Peygamberimiz komşu eylesin (Amin) Ömer Halis Demirler ve Fethi Sekinler bu ülkenin hala ve hala yürekle canla başla hazır olduğunu, her ne olursa olsun vatan namustur sözünü ilkesini unutmadığımızı tüm dünyaya göstermiş oldu. Bizler hepimiz Ömeriz, bizler hepimiz Fethiyiz. Allah bizleri şehadet makamına layık görür. İnşallah ki bu milletin içinde büyümüş, bu kutlu soydan gelmişiz. Allah’a binlercesi şükür ki Ömerlerin, Fethilerin olduğu bir millet ten gelmişiz. Şükür.

Sizler dört koldan gelseniz de bizler Allah için, vatan için sehadeti göze almış bir milletiz. Ne yapsanız boş göllerden gelen bir karar vardır demiş şairimiz, bunun için ne yaparsanız yapın Allah bize kader çizmiş ne olacaksa o olur. Kaderin üstünde bir kader vardır. 15 Temmuzlarda, hain terörist saldırıların da bunları gördük ve yaşadık. Bir kahraman 8 roket atar, 3 leş, 8 el bombası ve bir otomatik silahlar ne oldu hepsi bir tane yürekli insanın kahramanın beylik tabancası ile son buldu. O kadar plan kocaman bir yürekle son buldu. Allah milletimizi doğru yoldan ayırmasın. Allah milletimize böyle günler yaşatmasın. Bakın ve görün kazanan yine ümmet olacaktır. Kazanan yine İslam olacaktır.
Kahramanlar bitmez, Vatan bölünmez, Yıldıramazsınız. Yılmayacağız. Yıkılmayacağız.  Güzel Ülkemde Kahraman Bitmez

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git