Reklam

Markalarınızı ve Sitelerinizi tanıtmak isterseniz ve video tanıtımları yapmak isterseniz reklam olarak sosyal hesaplarımı dahil sitemizde tanıtım yapılıt.  Etkili sosyal öedya hesaplarımızla desteklediğimiz ve zaten sitenin kendi ulaştığı binlerce kullanıcıya ulaştırmak asıl gayemiz. Etkili tanıtım ve Reklam için iletisim@nuriozzkan.com adresinden ulaşabilir etkili reklam tiplerimizle bilzerle işetişime geçebilir, reklam teklifi verebilirsiniz. Reklamlarımız %100 etkili ve gayet özgün olarak yapılmaktadır. İsteyen herkese uygun reklam teklifimiz vardır. Başlıca reklam teklifleri şu şekildedir?

Advertioral içerik : Reklam ve Frima tanıtımları yazı içerisine etkin ve güçlü bir şekilde yerleştirilir. Uygun şekilde okuyucuyu sıkmadan ve kaliteli bir içerik içinde yerleştirilen advertioral reklam yöntemi ile devamlı kalıcı ve sitede hiç silinmeyecek olan bu içerikler en etkili reklam yöntemidir. Unutmayalım gayet güzel ve etkili yazımın içerisinde verilen reklamlarım gayet etkili ve iyi bir kişi kalitesine ulaşmaktadır.

Banner Reklam : Site ve Firma tanıtımları aylık ve yıllık olmak üzere sizden alınan bir adet foto ve yazı ile  reklamınız yapılır. Reklam süresi olarak aylık veya yıllık değişir ona göre indirim uygulanır ve reklamınız daima size özel olarak kampanyalı şekilde olmaktadır. Yıllık ücretimiz ise gayet uygun olmaktadır.

Reklam Ücretlendirmesi:  

Advertioral Reklam ; Fiyat 70 ₺ Siz yazarsanız ise Fiyat 50 ₺  ( yazı etkili ve tıklama getirecek şekilde takipçilere sunulacaktır) Ömür boyu site var oldukça yazı yayında kalacaktır.
Banner Reklam ;  70 ₺ olarak belirlenen Aylık onbinlerce ziyaretçi alan sitemizde tıklama etkili olmaktadır.  Yıllık anlaşmalarda ise aylık 50₺ olmaktadır. Yani %25 e yakın indirimle yıllık fiyata banner reklam alabilirsiniz. .
Saygılrımızla…

İletişim için : iletisim@nuriozzkan.com