İletişim

Nuri ÖZKAN  Kişisel Blog olarak etkili takipçi ve size özel içeriklerimle sizlere hizmet sunmaktayım. Reklam sayfamda olduğu gibi Reklam teklifleri ve bana sormak istediğiniz her şey için iletişime geçebilirsiniz. İletişim  sunduğumuz e posta 7/24 hizmetinizdedir. Sosyal hesaplarımızda full sizlerin hizmetindedir.

İletişim kurmak isteyenler e-postam olan iletisim@nuriozzkan.com adresine mail atabilir. Reklam teklifleri alabilirsiniz.   Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımız olup bunun yanında Linkedin, Google Plus ve Pinterest hesaplarımızla da tekip edebilirsiniz. Bütün sosyal öedyada kullanıcı adım @nuriozzkan dır bu da size kolaylık sağlayacaktır.

Arama motoruna yazacağımız nuriozzkan işe tüm hesaplarım karşınıza çıkacaktır. Oradan da ulaşabilirsiniz. Şimdiden yazacağınız ve ulaştığınız her mesaj için sizlere teşekkürlerimi sunuyor sizler için çalışmaktan gurur duyuyorum.

İyi çalışmalar.. Nuri ÖZKAN Kişisel Blog

3 comments

  • merhaba Nuri hocam kendi sitenize girdiğinizde sizin reklamlarınız düzgün görünüyor mu?
    benimkiler yeşil olarak görünüyorlar. bir gariplik var.
    sizde de öylemi diye sorayım dedim.

    • Hocam sizinde sitenize girdim baktım sorun yok dışardan bakımca olmuyor. Muhtemelen sizin kendi reklamınız olduğu için belki çerezlerden dolayı da görmüş olanilirsiniz

  • Hocam baktım yok ben kendimde çıkan reklamları görüyorum. Yani yeşil değil de siz bir tarayıcınızdan geçmişi filan silin çerezleri filanda silin ondan sonra bir girmeyi deneyin belki düzelir inşallah teknik bir problem değildir