2018 Dacia Duster Fiyatı Ne Kadar?

2018 Dacia Duster Fiyatı Ne Kadar?

2018 yılında piyasaya sunulan bir çok araçtan birisi de Dacia Duster oldu. Tanıtımı ve çıkışı sağlanan 2018 Dacia Duster Fiyatı Ne Kadar? onu sizlere yazmak istedim. Değerli araba severler. Araba almayı düşünenler sizlere bu gün Dacia Duster için 2018 fiyatını yazacağım.

En yeni sürümü ve güvenlik artırılmış mekanizmaları ile dacia paketine göre farklı olacak şekilde fiyatlar sunuyor. Bu yüzden de sizlere başlangıç fiyatını yazacağım. Ki zaten Dacia Duster için sadece başlangıç fiyatı belirlendi. İlerleyen zamanda ise web sitesinde tamamen satışa açılacak ve fiyatları netleşecektir.  Yani bunun da mart ayında olacağı söyleniyor. Yani 1 ay sonra duster için web sitesinde fiyat listesi paylaşılacaktır.

Gelelim 2018 Dacia Duster Fiyatı Ne Kadar belirlendi inceleyelim. 2018 Dacia Duster açılış fiyatı 70.000 tl den başlayan fiyatlarla satılacaktır.  Bu paketine ve motor hacmine göre değişecektir. Buna diğer ekstra özellikleri de eklerseniz bu fiyatlar tahminimizce 100.000 TL ye kadar çıkacaktır. Bu dacia için biraz fazla belirlenen bir rakam olmuş. Fakat sportage tarzı arabaları sevenler Jeep Renagete yazıma da bakabilirler.

Yeni Dacia Duster fiyatı ne kadar diye yazmış olduk. Bu fşyat 70.000 TL den başlayacak. İstediğiniz paketin eklenmesi ve motor hacmiyle artacak olan bu araç son zamanlarda iyi satışa sahip olan Dacia’nın arabasıdır. Renault alt firması olarak piyasada olan Dacia diğer modelleri de gayet iyi araçlardandır. Sizler de Web sitesinden diğer arabalara da bakmayı unutmayınız.

Mercedes ve diğer araçlar da bu tarz arabalar yapmaya başladı. En son gördüğüm Volkswgen ve Mercedes için de haber yapacağım. İkisininde bu ayarda arabaları mevcut. Onlarında fiyatı ne kadar özellikleri nedir sizlere onu da yazacağım. 2017 de en çok tercih edilen araba rengi belli oldu o yazıma da bakmayı unutmayınız.

2 thoughts on “2018 Dacia Duster Fiyatı Ne Kadar?

  1. Bloggerlar Sanal Alemde Buluşuyor!
    Merhaba, yazınız için teşekkürler. Bloggerların buluşma ve sosyal paylaşım platformunda sizleri de aramızda görmek isteriz. Böylelikle diğer bloggerları tanıyabilir, yeni fikirler edinebilir ve içeriklerinizi daha geniş kitleye tanıtabilirsiniz. İyi çalışmalar.
    http://blogworld.com.tr.ht//welcome

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin