2017 de en çok tercih edilen araba rengi belli oldu

2017 de en çok tercih edilen araba rengi belli oldu

Araç boyama firmasında dünyada lider olan PPG şirketi bir dizi araştırma ve veriler ile yaptığı açıklamada 2017 yılında en çok tercih edilen araba rengi ‘ni açıkladı. Bu araştırmaları ise 60 dan fazla ülkede bir çok şirketle anlaşması olan bu şirket yaptı. Bir çok renk arasından 2017 yılında en fazla tercih edilen araba rengi  beyaz oldu.

Beyaz renk &37 olurken beyaz rengi %17 ile siyah renk takip etti. Oransal olarak %12 ile gri renk aldı. 4. sırada ise gümüş rengi oldu. & 1 ile de yeşil renk araçlara boya olarak eklendi.  Bende bu ara araçlarla ilgili bir kaç yazı yazdım. İlgim arttı demek istiyorum. Bu arada sizlere bu şekilde bilgiler vermek istedim.

Ben sizlere bu ara Mercedes A serisini ve bunun yanında da Volkswagen Golf için yazdığım yazılara bakmanıı da tavsiye  ediyorum. Bu ara bir çok araç ve bir çok SUV modeli de çıkmaktadır. Bende arabaların bu gelişmelerini sizlerle paylaşmak istedim. Araba ve araba haberlerini de sizlere yapmaya devam edeceğim. İlerleyen süreçte araba videoları da çekmeyi düşünüyorum. Sedan arabalar olsun Hechback arabalar olsun veya spor arabalar olsun hepsi hakkında detaylı yazılar yazmaya devam edeceğim.

2017 yılında çok tercih edilen araba rengi başlığında beyaz olurken 2018 yılında ise bu rengin alev siyahı olacağı belirtiliyor. Bu renk için de ilerleyen zamanda güzel bir yazı daha yazacağım. Umarım alev siyahı olan bu renk en fazla tercih edilen renk olur. Beyaz da sevdiğim renklerden birisidir. Tekrar spor araba tercihimdir benim rengim ise golf teki turkuaz ve hardal sarısı rengi de çok ama çok tatlı renklerdendir. Bu renk te belki ilerleyen yıllarda artacak olan renklerden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin