Ethereum Coin Fiyatı Artıyor

Ethereum Coin Fiyatı Artıyor

Ethereum Coin Bildiğimiz gibi en popüler ikinci kripto para birimidir. Bu yüzden bitcoin den sonra hep Ethereum  adı gelmektedir. Bu yüzden de her zaman göz önünde olan paralardan dır. Bu günkü haberimizde ise Litecoin Bitcoin ve Ripple düşerken günü tek yukarı yönlü geçiren Para birimi oldu. Dolayısıyla da Ethereum Coin Fiyatı Artıyor.

Gelelim bunun sebepleri neler? Neden Ethereum coin yukarı yönlü bir artış alırken diğerleri neden azaldı. Dün 64 Bin  seviyesini gören Bitcoin bu gün gerileyerek yaklaşık 60 bin civarına geriledi. Bu analizimizi bu arada 7 Ocak 2018 günü yapıyorum. Litecoin ise dün 1.064 TL iken bu gün ise 1.009 Tl civarına geriledi. Ripple ise günü oranlarını koruyarak çok hafif artı yönlerde tamamladı. Yani 11.59 iken 11.70 krş oldu. Aslında Ripple da az da olsa yukarı yönlü hareket geçirmiş oldu.

Ethereum ve Ripple günü iyi tamamlayanlardan oldu. Fakat Bitcoin ve Litecoin bu gün hep aşağı yölü okların kurbanı oldu. Yatırımcısı yüz güldürmedi diyebilirim. Yani bu gün kazandıran iki büyük para birimi Ethereum Coin ve Ripple Coin oldu. Bu Gün sizlere bunun haberini yapmak istedim.

Ethereum ise dün 3 bin 800 Tl civarında iken bu gün tam olarak 4 Bin 050 tl civarında hala da artmaya devam ediyor. Bu yüzden de şu an bir gün itibariyle yatırımcısına tam olarak 250 tl kazandırdı. Ethereum başına tam 250 TL kazanç demek 10 tanede 2 Bin 500 tl demektir. Bu gerçekten iyi bir yatırım ve kazanç diyebilirim. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Kripto Paralar Hakkında Yazılar.

Ethereum Coin Fiyatı Artıyor” üzerine bir yorum


  1. […] Vitalik Buterin adındaki Rus yazılımcı tarafından ilk olarak 2013 yılında yapımına başlanılmış olup 30 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ethereum’ un gelişmesi için çok ciddi yatırımlar Rusya ve Microsoft tarafından yapılmıştır. Ve aslında bu tür devlet ve şirketler sayesinde piyasada tutunur ve büyümeye başlar. Ethereum artıyor […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir