En kaliteli yabancı coin borsası hangisi

En kaliteli yabancı coin borsası hangisi?

Bitcoin Ethereum Litecoin ve Ripple in bir inişli bir çıkışlı hafta geçirmesinden sonra gözler alım satımın artmasına çevirildi. Bu yüzden bu yazımı sizlere bitcoin almak için düşündüğünüz en kaliteli yabancı coin borsası hangisidir. Bunu yazacağım.

Dünyada Bitcoin zincirinin artmasından ve madenciliği gelişmesinden sonra herkes borsaları ön plana çıkarmıştır. Bu dönemeçte ise bizleri hem milli hemde dünya genelinde borsalar ilgilendirmeye başlamıştır. Neden mi işte şundan dolayı TL ile direkt olarak yabancı coin borsaları alım satım yapmamaktadır. Burada da yardımımıza da Türk coin borsaları yardımımıza koşmaktadır. Bu nasıl sağlanır nasıl fayda ediyor? Bakalım

TL ile nasıl Bitcoin ve Altcoin alınır?

Tl ile öncrlikle bir Türk borsasına üye oluyoruz. Üyeliğimizi gerçekleştirdikten sonra da paramızla Bitcoin alıyoruz. Genelde Türk coin borsalarında Bitcoin Litecoin ve Ethereum alımı yapılmaktadır. Bunlar en fazla olan borsalardaki coinlerdir. Bunlardan alıyoruz. Bunları aldıktan sonra diğer alt coinlerle işlem yapamadığımız için biz onlar yabancı coin borsalarına aktarmamız cüzdandan transfer etmeniz gerekiyor.

Yani TL ile bitcoini bu şekilde almaktayız. Öneri olarak ise sizlere Vebitcoin yerli coin borsası olarak önereceğim borsadır. Yani vebitcoindrn hesap açıp birde Binance den hesap açarak bitcoin alımına başlayabilirsiniz.

TL ile Bitcoin nasıl alınır?

Öncelikle açtığımız Türk Coin Borsasına TL aktarıyoruz. Aktardığımız bu parayı Ya bitcoin ya Ripple yada Ethereum’a çeviriyoruz. Bu işlemi gereçekleştirdikten sonra Binance’den hesap açıyoruz. Hesabınız yoksa Binance Kayıt olunuz. Binance kayıt olduktan sonra da cüzdanım kısmına girin. Oradan hangi para birimi transfer edecekseniz onun cüzdan adresini veşlem kodunu kopyalayın. Yani Türk borsasında Bitcoin aldıysanız eğer onu transfer edecekseniz eğer Binanceden Bitcoin’in cüzdan kodunu kopyalıyorsunuz. Tekrar Türk borsasından Bitcoin gönder diyoruz. Bizden gönderecğimiz cüzdan adresini istiyor. Ondan sonra kopyaladığımız adresi ve işlem kodunu girip gönderiyoruz. Beş dakika içeriainde karşıya iletilmiş oluyor.

Daha sonra da bu şekilde transfer gerçekleştirdikten sonra Binanceden diğer coinler için işleme başlayabiliyoruz. Yani Bitcoin olarak gelen paramız istersek başka bir para birimine çevirebilir yada dolar kuruna bağlayabiliriz. Neden mi dolar hem tl karşısında değer alırsa size kar sağlamış oluyor. Yani her halukarda kar etmeye devam edeceksiniz. Oradan diğer alt coinlerden de alabilirsiniz. Neo veya Dash da almak isteyenler ve diğer coinlerden almak isteyenler Binance ye kayıt olsun.

Binance işlem için en kaliteli yabancı coin borsasıdır. Bu yüzden de en fazla işleme sahip olan borsadır diyebilirim. Bizim TL ile Bitcoin almak için sırasıyla

Vebitcoin

Binance

açmak gerekiyor. Bunları açtıktan sonra tl ile Coin alabilirsiniz. Bu yazımda da Öğrenciye Kredi Kartı veren bankaları anlattım. O yazıma da bakmayı unutmayınız.

One thought on “En kaliteli yabancı coin borsası hangisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin