Yeni Logom Nasıl Olmuş?

Yeni Logom Benim artık bu şekilde oldu. Küçük sembol olarak Klasik Blogger işaretinin yerine artık bunu koydum. Onu kullanacağım. Kare bir resim olan bu logo hem figür olarak hilali andırırken hemde N harfinin el yazısı ile içinde barındırıyor. Kırmızı beyaz ile bayrağımızın rengini verdiğim logoma gerçekten ben bayıldım. Sizce nasıl görüşlerinizi de almak istiyorum. Sizce gerçekten nasıl? Logomu paylaşıyorum.

Not: Benim basit paintimi daha güzel hale getiren ve profesyonelleştiren   https://sinan.gen.tr/ yöneticisi Sinan Şanveren’e teşekkürler dilerim. Bu arada Sinan Bey bir kampanya yapmış. Yazıya giden ilk  10 Site sahibine Logo hazırlayacakmış. Etkinliğine gitmenizi tavsiye ediyorum. Etkinlik gidiş linki ise https://sinan.gen.tr/ucretsiz-logo-tasarimi/

Yeni Logom

Yeni logomu gördükten sonra sizce düşünceleriniz neler.  Sizce ne yapayım nasıl güzel olur. Nasıl daha şık bir duruş olur. Ama bildiğim şey o gerçekten güzel oldu diye düşünüyorum. Eskiden logo in uğraşmamıştım. Ama şimdi uğraştım ve yaptım. Bilmiyorum nasıl oldu ama gayet güzel bir başlık logosu birde site header üst bilgisi için logo yaptım. Gerçekten paint ile iyi işler çıkıyor. Ben aşırı beğenmesem de iyi olmuş. Şimdilik bu logo bana yetecektir. En güzel yanı ise hilal kırmızı ve beyazdır.

Bayrağın bizim için ne kadar değerli olduğu  ve manası bakımıyla da bir o kadar da anlamlı olduğunu bilmeyen toktur herhalde. Bu yüzden bende hilal sembolünü kullandım. Biliyoruz ki atalarımız her bayrağında neredeyse hilal figürünü işlemiştir. Bende onu seçtim. Birde Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak her zaman üstümüze oynanıyor. Bende buna dikkat çekmek istedim. Biraz da onu gönlümde geçirdim. Üzerimize oynanıyor alet olmayalım. Kimse bizi birbirimize düşürmeye çalışmasın.

Aman şunu unutmayalım. Bu devirde Suriye den Diğer arap ülkelerinden gördüğümüz gibi bize de yükleniyorlar. Artık soğuk savaş diye bir şey yok bayrak savaşı var. Bu bayrağı indirmeye çalışıyorlar. Aman uyanık olalım. Bir logo hazırladım. Lafı nereden nereye taşıdın diyenler de olabilir. İçimde ukte kalmasın bu aralar biraz ortalık gerildi. Umarım en kısa sürede toparlanır. Bir yandan ABD bir yandan diğer küresel güçler bir yandan avrupa birliği yani çok ama çok dikkat etmemiz gerekiyor. Ne olursa olsun dikkatli olalım.

Neyse sözlerimi toparlayacağım. Yeni logom sizce nasıl olmuş? merakımı da mazur görün. Basit ama anlamlı diye ilk ben cevaplıyorum? Sizin düşünceniz nedir? Merak ediyorum.

15 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir