Ücretsiz Tanıtım Yazısı

Ücretsiz Tanıtım Yazısı

Blogumun 1. Yılına Özel Ücretsiz Tanıtım Yazısı Yayınlayacağım. Arkadaşlar bu gün tam 1 Ay boyunca sizlere tanıtım yazısı yayınlayacağım. Yazıyı da hiç bir şekilde kaldırmayacağım. Bildiğiniz üzere kaliteli ve özgün bir sitede yazılmış yazının sitenize Backlink Olarak Faydası olduğunu hatırlatmama gerek yoktur herhalde. Bu yüzden her gün bir kişinin tanıtım yazısını paylaşacağım. Arkadaşlar şu gün itibariyle tam olarak Bir ay sonra yani 05.01.2018 günü sitemin ilk yazısının yıl dönümü olacak. İlk Yazım 

Yani tam Nuri ÖZKAN Kişisel Blog’un yaşı 1 olacaktır. Bir hayli güzel geçen 1 yılın ardından son 1 aya girince bunun için 1 ay boyunca her gün 1 adet yazı yayınlayacağım. Bunu da şeffaf olsun diye bir düzene koymam gerekti. Şu an başlayacak olan bu yazımdan sonra tanıtım yazınızın özgün olması kaydıyla ( ki olması sizin için daha iyi olur.  Backlink sağlaması gerekiyor. Onu da 5 dk kendinizi anlatan yazı ile yapabilirsiniz)  e postama atılacak olan ilk 30 Maili paylaşacağım. Bu size bir nevi ücretsiz tanıtım yazısı olacaktır.

İçerik hazırlarken sadece sizden istediğim şey şudur. Gayet iyi bir sıralamam mevcuttur. 23.000 Alexa Türkiye sıralaması mevcuttur. Sosyal hesaplarda da paylaşım yapılacaktır. Bildiğimiz üzere sitenizin linki başka bir sitede paylaşılırsa buna Backlink diyoruz. Bunun da Backlink alan siteye bir çok faydası mevcuttur. Adsense almak isteyenler Google da yükselmek isteyenler herkes şu anda Hem SEO için hemde bu dediklerim için tanıtım yazısı yazdırmaktalar. Bende iyi gecen kocaman bir yılın arkasında bir güzel kapanış yapmak istiyorum. Bunu da izleyicilerime takipçilerime ve Blogger dostlarıma fayda sağlayarak yapmak istedim. Bu yüzden de tanıtım yazısı ekleme fikri bana mantıklı geldi.

Ücretsiz Tanıtım Yazısı İçin Neler Gerekiyor?

Bu sayede yeni açılmış Bloglar,  trafik ihtiyacı olanlar  veya Backlink ihtiyacı olanlar için iyi bir fikir olacaktır. Blogger dostlarım da bu yazımı kendi sosyal hesaplarından paylaşırlar ise gerçek ihtiyacı olan site veya Bloglara ulaşabiliriz. Toplamda 30 gün boyunca her gün bir yazı paylaşacağım. Yani 30 tanıtım yazısı olacaktır.

Sizde bu bedava tanıtım yazısı içerisinde olmak isterseniz hemen  Özgün Bir Tanıtım Yazısı ( 3-5 cümle yazmayın faydasını almak istiyorsanız kendiniz yeterince anlatın ), Bir Adet Sitenizin Fotoğrafı ve Bir de Link olacak şekilde nuriozzkan@hotmail.com adresime mail atmanız yeterli olacaktır. Tek ricam yazınızı 5 dk ayırarak doğaçlama ve özgün yazın. Faydasını görmek isterseniz bu şekilde olması daha iyi olacaktır. e-postama gönderen herkes bir adet yorum yaparsa  ‘e-posta gönderdim’  demeniz ve Aşağıda bulunan İzle Butonu ile blogumu izlemeniz yeterlidir.

Kampanyanın Geçerlilik Süresi ise 30 Tanıtım yazısı ile sınırlıdır. 

Web Dünyasında Reklamın İyisi Kötüsü yoktur’ Geçerli değildir. Reklamın iyisi iyi, kötüsü de çok kötüdür. O yüzden gerçekten özgün tanıtım yazısı olsun.

NOT: Bu yazıma da yazılan Tanıtım yazılarının da linklerini koyacağım. Herkes içeriklere bu yazıdan ulaşsın diye  sıralama ile yazılacaktır.

NOT: Tanıtım yazısı yazanlar yapılan tanıtıma destek olmak için,  kendi sosyal hesaplarından da paylaşırsa daha etkili olacaktır.

Minik Bir jest yapıyorum Bu yazının altına yorum yaparken Google hesabınızla yapmayıp Onun yazdığı yerde Ad ve URL ile deyip kendi Blog adresinizle yaparsanız da artı bir Backlink kazanırsınız.

 

Tanıtım yazı linkleri:

1 .  Annesinin Prensesi  –   https://esilammm.blogspot.com.tr/
2 .  The Sağlams  –    http://thesaglams.blogspot.de
3 .  Kuşların İzinde –   http://www.kuslarinizinde.com/
4 .  Kadına Dair Herşey –  http://kucukdokunuslarlaguzellik.blogspot.com.tr/
5 . Pilli Sinek | Drone Bilgi Platformu –  https://www.pillisinek.com/
6 . Ruhuna Renk Kat  –  http://www.ruhunarenkkat.com/
7 . Kurgu Dünyası  –    https://kurgudunyasi.blogspot.com.tr/
8 . Mavi ve Edebiyat  –   https://maviveedebiyat.blogspot.com.tr/
9 . Bir Yıldızın Hikayesi  –  https://gunesebakarken.blogspot.com.tr/
10. Hareket İyileştirir    –  https://bipilatesbikediler.blogspot.com.tr/
11. ReHiTu      http://www.rehitu.com/
12. Sultan Papağanı    https://sultanpapagani.org/
13. Cihat Özgen | Bilişim ve Teknoloji    http://cihatozgen.com.tr/
14. Makale Seç    https://makalesec.blogspot.com.tr/
15. Profesörün Günlüğü      http://www.profesorungunlugu.com/
16. Sek Film İzle        https://www.sekfilmizle.com/  
17. Bayimi Kur     https://www.bayimikur.com/
18 Doğuş Hakan Yılmaz Seo Teknikleri Blog İpuçları   https://dogushakanyilmaz.blogspot.com/
19. Osman Alkan – Kişisel Blog     https://osmanalkan.com/
20. Neredeneyenir.com     https://nerdeneyenir.com/
21. Eğitim Sertifika   –   https://egitimsertifika.com/
22. İbrahim Fırat    –     http://www.ibrahimfirat.net/

67 thoughts on “Ücretsiz Tanıtım Yazısı

  1. Teşekkürler zehra hanım.. içeriğinizi hazırladım. Paylaşımı bekleniyor. 3. Sıradasınız. Destekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Umarım blog dünyasında yerinizi alırsınız. Blogger dünyasına hoşgeldiniz.

  1. Teşekkürler hocam.. Bu arada değerli yorumunuz için sağolun size de kendimce bir jest yaptım 🙂 Kadına Dair herşey adlı yeni blogger arkadaşımızın yorumuna cevabıma bakarsanız 🙂

  1. Teşekkürler Yeşim hanım her daim takinizi bende yapıyoeum. Biliyorsunuz. Blog dünyasında biz bizeyiz. Destekleri birbirimize bizler yapacağız. Çünkü kocaman birer Blogger ailesiyiz. Bende en kosa sürede blogunuza uğrayacağım. Size de bu güzel yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.

  1. Teşekkürler hocam yazınız beğendim. İçeriğiniz hazır yukarıdaki gün ve tarihte paylaşılacaktır. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.

  2. Ben teşekkür ederim. İyi Çalışmalar dilerim.
   Makalede bir kaç yazım hatası ve devrik cümleler vardı düzeltip tekrar yolladım. İyi çalışmalar.

 1. 1.yılınız kutlu olsun, çok güzel düşünmüşsünüz 🙂 Bizde twitter'da görüp, tesadüfen buraya geldik tanışmış olduk 🙂 Mail gönderdik az önce, çok faydası olacağına inanıyoruz farklılık katmak ve bloggerların ön planda olması her zaman çok güzel.Tekrardan nice senelere, sevgilerimizle 🙂

  1. Teşekkürler. Dilerim inşallah hep birlikte güzel nice yıllara ulaşmak dileğiyle. İçeriğinizi hazırlıyorum. 6. Sıraya da sizin içeripinizi kıyacağım. İnşallah faydasını görürsünüz. Teşekkürler ilginiz için tekrardan

  1. Hocam içerikleriniz hazırlanmış olup sırası ise yukarıda güncellenmiştir. Gğnü ve satinde otomatik olarak paylaşılacaktır. Gayrt güzel ve uzun bir tanıtım yazısı olmuş emeklerinize sağlık.
   İyi dilekleriniz ve desteğiniz için de sağolun. Bende tanıtım yazısının yayınlanmasını bekliyorum. Tüm sosyal hesaplarda destekeleyeveğim. ☺️ Teşekkürler iyi çalışmalar

 2. Merhaba Nuri,
  Blogunu takibe aldım ve verdiğin adrese bir adet tanıtım yazısı yolladım. G+'da da paylaştım. Nice mutlu yıllar diliyorum sana. Teşekkürler emeklaerin için :))

  1. İçeriklerinizi oluşturdum. Paylaşım ve iyi dilekleriniz için çok sağolun. Günününde paylaşım olacaktır. Bende sizleri izlemeye geliyorum. Blogları da karşılıklı takibe alacağım. Sadece kendi içeriğiniz paylaşılınca onu da aynı şekil sosyal hesaplarınızdan paylaşırsanız iyi olur. ☺️ Teşekkürler nice güzel senelere sizlerinde girmesi dileğiyle

 3. Kardeşim bana da güzel bir gün ayarla. Tanıtım yazısını en kısa sürede gönderirim. Hayırlı olsun bu arada. Senin Alexa sürekli yükseliyor (27410); benimkisi ise düşüyor (47728). Bir el atmak lâzım. 🙂

  1. Recep hocam en az günce bir yazı söz verdim onu devam ettikçe alexa sıralamam git gide düşüyor. Ama alexa için en etkili yer sosyal medyadır orada paylaşım artarsa hızlı ilerleme yapıyor. İnşallah sizde günce en az bir yazı yazın artar fırsat buldukça tabi.

   içeriğinizi de bekliyorum Sıralama olarak koydum 11 aralıka sizin içerik paylaşılacaktır. İçeeriği göndermenizi bekliyorum.

 4. Eyvallah hocam teşekkürler dilerim. Elimden geldiğince çabalıyorum. Arkadaşlarımızın ilgisi ve alakasıyla etkinliğimiz iyi oldu. Devam ediyor. Bakalım inşallah güzel sonuçlandıracağız.

 5. Etkinlik devam ediyorsa ben de hazırlamaya çalışayım. Aslında yeni bloglar başlangıç durumunda bu tarz etkinlikler düzenleyerek birbirlerine destek olabilir.

  1. Devam ediyor. Tam yeni yılın 5 ine kadar o gün blogun dğum günü yanş tam 35 blog yapıyor inşallah dvam edeceğim. Sizin de tanıtım yazısını bekliyorum. Biraz uzun ve özgün olursa çok iyi olur. Desteğini asıl o zaman görürüsünüz. Doğaçlamak bile yeterli

 6. İlk öncelikle böyle bir şeyi düşünmeniz çok güzel birşey Blogger arkadaşlar bir birine bu şekil destek verirse daha güzel olur böyle bir dayanışma yapıla bilir

  1. Aynen bu etkinlik gerçekten bu şekilde iyi oldu. Yapılmamış bir şeydi. Bakalım dayanışma şeklinde başladı. Umarım güzel sonuçları alarak katlanırız. Hep birlikte. Blogger arkadaşlar da bir hayli destek verdi. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Umarım istedikleri herşey gönüllerince olur.

  1. Rica ederim ne demek hocam bende içeriğinizi hazırladım. Günü ve saati yukarıda verildi. O günde sizin paylaşımı destek amaçlı sizde paylaşırsanız Backlink olarak size iyi bir dönüş sağlayacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

  1. Teşekkürler hocam. Bende takipteyim yazılarınızda bekliyorum. Her seferinde yeni birşey öğreniyorum. İlginiz içinde teşekkürler dilerim. ☺️ İyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin