Ethereum Bitcoinden Daha Kararlı

Ethereum Bitcoinden Daha Kararlı Görünüyor. Ethereum İle Bitcoin Arasında süren yarış şu anda Bitcoin de olsa da şu anda bir iki günde neredeyse 10 bin tl düşüş yaşayan bitcoin kararlı olmadığını her zaman artışın olmayacağını ani düşüşün olacağını da göstermiş oldu. Bu yüzden yatırımcılar hep Bitcoin seçmekten vazgeçti. Tabi ki de şu bir gerçek diyebilirim Bitcoin çok kimseye ekmek yedirdi. Fakat ama bu günleri görümce yatırımcılar daha temkinli davranmaya başladı. Ethereum Bitcoin

Bitcoin deki ani düşüşten sonra paralarını riske etmek istemeyen yatırımcılar bu büyük düşüşün ardından paralarını çektiler. Yakın zaman kadar 460 Dolar olan Ethereum ise şimdi anlık olarak 800 doların üstüne çıktı. Bence bir Bitcoin gibi Ethereum da uçabilir. Yatırımlarınızın bir kısmını buraya yapabilirsiniz. Neden mi? Bitcoin düşüşten sonra ilgiyi görecek olan en büyük kripto paradır. Yani Bitcoin deki bu düşüş yaşadığı rekorlar hepsi yerle bir olacak aradan Ethereum karlı çıkacaktır.

Bitcoin in aşırı düşüşü Ethereum kripto parasına yarayacaktır. Bun dan bir hisse de Litecoin çıkaracak gibi görünüyor. Sebebi mi sebebi ise Bitcoinden sonra dayanak arayacaklar az hareket eden ve stabil artan Litecoin ve Ethereum almaktan çekinmeyecektir. Bu da bu kripto paraların değer kazanmasına sebebp olacaktır.

Ethereum Bitcoin Arası Rekabet

Bizlerde bu gelişmeyi duyar duymaz yatırım yapan veya yapmak isteyen oluyucularımızı bildirelim dedik. İnşallah da düzene tekrar girir. Bitcoin Korkumu hala içimde yaşıyorum. Bu büyük dalgalanma da artık Bitcoin için oluşan hep artıyor algısını kırmaya yetti de arttı bile. Bitcoin 18 Bin dolardan 16 Bin dolarlı seviyelere hızla düştü. Hala da düşmeye devam ediyor. Bunu takip ederken hala içimdeki o çekimserlik ve sonumu görememe korkusu oluşuyor. Şimdiden hesaplayınca 1 hafta yatırım yapanlar hemen hemen karlarını kaybetti diyebilirim. Ethereum ise neredeyse 2 katına ulaştı.

Bu kripto paradaki kararlı artış ise ne kadar güvenilir bir para birimi olduğunu kanıtlamış oldu. Bitcoin Ethereum Litecoin ve Borsa İstanbulun duyurmuş olduğu Yeni üretilecek olan Yerli Kripto Para birimi olan BistCoin Hakkında gelişmeleri takip edeceğiniz güncel blog www.bistcoin.gen.tr Dur. Bu sitede haberler ve gelişmeler yer almaktadır. Bu yüzden sitemizi de takip etmeyi unutmayınız. BistCoin umarım kısa zamanda çıkar ve artık yerli Kripto Para olarak piyasaya girer. Ethereum Bitcoinden Daha Kararlı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir