Blog Tanıtımı: Pilli Sinek

 Pilli Sinek | Drone Bilgi Platformu 

Merhabalar, öncelikle yazıya başlamadan hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.
Bu satırda bahsedeceğim şeyler günümüzde pek çok alanda rastladığımız zamanında neredeyse her çocuğun sahip olduğu (ben 12 13 yaşlarında ancak sahip olabilmiştim) uzaktan kumandalı arabalardan söz etmeyeceğim 😀 evet etmeyeceğim, çünkü; günümüzde artık ticari ya da hobi olarak kullanılan hatta daha da geliştirilerek Güvenlik Güçleri ve TSK’nın da kullanıp envanterine eklemiş olduğu dronelerle alakalı olacak.

Her ne kadar basit olarak gözükse de öyle uzaktan kumandalı araç kullanımı gidi değil. Kullanımını geçtik bununla ilgili bir çok mevzuat ve yaptırımlar var. Evet tamda bu konulara değinmişken; drone, kullanımı ve alım sonrasında yapılması gereken standart işlemleri olan ve standartlar yerine getirilmediğinde ağır yaptırımları bulunan bu eğlenceli araçların gerekli bilgilerini veren internet sitesine değineceğiz.

Pilli Sinek Drone

Günümüz şartlarında eğlence ve hobi olarak kullanılan drone, kullanılma ve uçurulma konularında işleyen mevzuata bağlı olarak belgeler ve izinler istemekte. İşte en basiti, sizlerin bu bilgileri en hızlı, kolay ve basit bir şekilde ulaşmanızı sağlayan, gerektiğinde ya da lazım olduğunda hatta ve hatta özel güncelerinizde ya da firmalarınızın tanıtımlarını yaptırmak istediğinizde pilotlu drone temin edebileceğiniz bir platformdan söz ediyoruz; Pilli Sinek’ten.

Pilli Sinek sizlere; Dronelerle ilgili olan yasal bilgileri anlayabileceğiniz şekilde sizlere ulaştırır, aradığınız mevzuat bilgilerini elinizin altındaymış gibi bulmanızı sağlar, sizler için yeni marka ve model dronelerin tanıtımlarını yapar, inceleme videoları hazırlar ve aynı zamanda sizler için pilotlu drone temini sağlar.Bunlara ek olarak dronelerle ilgili çıkan haberleri hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlar.

Eğer droneler’e merakınız varsa bu siteye ziyareti eksik etmeyin.

Pilli Sinek | Drone Bilgi Platformu
Link: https://www.pillisinek.com/

3 thoughts on “Blog Tanıtımı: Pilli Sinek

  1. But America wasn’t keen to take it, so the ash remained in Haiti for years, and have become worldwide information when the environmental group Greenpeace,
    politicized it. Then in 1997 New York awarded a contract to the original handlers of the
    ash, Joseph Paolino and Sons, to operate in that city – on condition that they first take care of the embarressing controversy of
    the Haitian waste. http://www.sqldev.net/new-york/rent-construction-dumpster-11782/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin