Blog Tanıtımı: Annesinin Prensesi


Blog Tanıtımı: Annesinin Prensesi

Blog Tanıtımı: Annesinin Prensesi

Annesinin Prensesi
Nice mutlu yıllara ...
İnsanı en iyi başkaları anlatır derler ya bende bu nedenle olsa gerek kendimi anlatmayı hiç sevmesem de şuan bu rolü seve seve üstlenmeye karar verdim.

 Nedeni niçini yok bu blog işinin. Ya taçlandırılır popüler ilan edilirsiniz yada komple diskalifiye olursunuz. Bir hiç gibi yada her şey gibi. İşte tamda bu sebeple yazmaya başladım. Eksiğimde var fazlamda bunu biliyorum. Ama çenemin yerlerde sürünmesinden olsa gerek yazmayı seviyorum işte. Laf aramızda kalsın en çok da okuyanları severim :)

Kısacası ben havadan sudan, oradan buradan, Allah ne verdiyse (vermedikleri de dahil) yazan biriyim. Anne bebek görünümlü kişisel bir bloğum var. Ağlatırken güldürür, düşündürürken aniden fikirlerinizi saf dışı edebilirim. Farkın ne be mübarek derseniz eğer farkım kimsenin kıramadığı inadım bence. Olur olmaz şeye değil tabiki :)

Neyse çok uzun cümleler kurmayı sevmem. Öz düşünceme gelecek olursak sizin çarşınıza pazar olacak bir bloğum var. Sizler de her ne olursanız olun yine gelin demek istiyorum. :)

Bloğun sahibi Nuri beye bizlere bu imkanı tanıdığı için çok ama çok teşekkür ediyorum. Nice güzel yıllarınız olsun.

Annesinin Prensesi
Link : https://esilammm.blogspot.com.tr/

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

7 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Bende değerli yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler dilerim. iyi çalışmalar

   Sil
 2. Annesinin Prensesi sevdiğim ve takip ettiğim bir blogger arkadaşım..Tanıtım yapmanız,bunu düşünüp bu yazıyı bizlerle paylaşmanız hoş olmuş:)
  Teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli yorumunuz için teşekkürler. İsterseniz blogumun 1. yılı sebebiyle tanıtım yazısı paylaşıyorum. Bir ay bıyunca devam edecektir. Sizleri de aramızda görmek isterim. Detayları için yazıma bakmanızı tavsiye ediyorum. Ki zaten Annesinin Prensesi Blogunu her zmana takip ettim. Her zaman da takibimdeydi. Güzel bir yazı oldu. Faydasını daha çok görürü inşallah

   http://www.nuriozzkan.com/2017/12/ucretsiz-tanitim-yazisi.html

   Sil
 3. Sevgili Düş tasarımcısı canımsın biliyorsun değil mi 😄💕

  İnşallah görürüm faydasini temennim o yönde :)

  YanıtlaSil
 4. Severek takip ediyorum.Blogger dünyasının tatlı annesi😊
  Sevgiler😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kişisel bir blog olmama rağmen anne olarak anılmak o kadar hoşuma gidiyor ki 😄 Bu betimlemen için çok ama çok teşekkür ederim canım benim. Karşılıklı olduğunu bilmeni isterim.

   Sevgilerimle 😘

   Sil