Blogger Birliği’ni Kurdum! Destek Olun

Blogger Birliği Projesinin Amacı Nedir?

Blogger Birliği Sayfama BAkın İsterseniz http://bloggerbirligi.blogspot.com.tr/
Blogger Birliğinin amacı Bütün Bloggerleri Buradan birleştirmek ve maksatlı yaptığım bir projemdir. Sizler Blogger’ler olarak buradan birbirimize yardımcı olacağız. Yani Tema yapanlar buradan temaya ihtiyacı olanlar ile buluşacak. Mesela Web master ile bundan anlayanı birleştirmek. Küçük çaplı olarak düşünürseniz eğer süpermarketler piyasada kol gezerken biz mahalle bakkallarını ve veresiye isteyenleri birleştireceğiz. Yani daha da açacak olursak eğer küçük çaplı bir SEO yapıcısını buradan tanıtımı sayesinde belki Bir Bloggeri işe alırsa ve bizde buradan bir paya sahip olursak Blogger Birliği Amacına ulaşmış olacaktır.

 Burada bunu nasıl sağlayacağız.

Arkadaşlar  Herkes bir tanıtım yazısı yayımlayacak. Hem kendisine link sağlayacak. Bu da Backlink olarak size fayda sağlayacaktır. Buradan ilerleme sağlarsak da eğer reklam vermek isteyenler ise reklamlarını vereceği kategoride sizin blogunuzu bulabilir. Yani ne mi olacak belki size buradan daha fazla reklam sağlayarak Blogunuzun büyümesini sağlayacaktır. Eğer bu alanda yeni iseniz teknik ve bilgi anlamında bu blog vasıtasıyla sorularınızı soracaksınız. Mesela Forum sitelerinde sorduğunuz soruları buradan link sınırı problemi olmadan yapacaksınız. Sorunuzu soracak gereksiz yorumlar kontrol edilecek ve şikayet edilen kişiler olursa da Blogdaki yazıları silinecek ve blogdan gönderilecektir. Amacımız sadece Bunu Amatör ve işini bilen ama devler karşısında büyüyemeyen Blogger ler ve Webmasterlar için iş imkanı sağlanacaktır.

Birde Kategorilere ayırılarak Uygun sidebarda siteniz ve yazılarınız görünecektir. Yazılan her yazı en son paylaşımda duracaktır. Kategorilere ayrılan bu blogda SEO için tanıtım yazan SEO kategorisinde Reklam için reklam Blog için Blog tema için tema kategorisinde yayınlanacaktır.

Bunu ise o tanıtım yazısında yada Blogunuzun amacını belirten bir yazı ve link ile birlikte yazacaksınız. Mesela Bir kişisel bakım Blogunuz var. Bununla alakalı sizi bir krem firması bulabilir ve reklam verebilir. Bunu bu Blogger Birliği Projem sayesinde sağlayacağız. Arkadaşlar tanıtım yazısı yazmak ve tanıtım yapmak isteyenler Bana iletişim bölümünden Ulaşsınlar. Bende Sizin Yazı yazmanızı Sizi yazar olarak atayayım.

Gerekenler: 

Değişiklik: Sadece Benim e-postama:  Tanıtım yazısı,  site adresi ve kategorinizin olduğu mail atmanız yeterlidir. 

İletişim : nuriozzkan@hotmail.com 

Amacına ulaşırsak ta devamını getireceğiz. Şimdilik sizler için Birde yorum istiyorum. Bu yazımın altına yorum yapmayı bekliyorum.

Yorumlar

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称

İlk Sen Yorum Yap