Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?

Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?

Arkadaşlar ben yakında bir telefon inceledim. Bence bu telefon akıllı telefonlar içinde ne fazla şarjı giden telefon diyebilirim. Akıllı telefonlar içinde baya bunu özledik. Bir nokia 11.10 olsun tuşlu telefonlar olsun mesela Samsung tek tip telefon vardı onlar olsun bir hafta 10 gün neredeyse gittiğini bilirim. Ama gelelim akıllı telefonlar da. Bu telefonlar gerçekten de şarj konusunda kullanıcıların yüzünü alsa güldürmüyor. Blog Gücü Nedir?

Benimde yüzüm gülmedi açıkçası. Bu teknolojik gelişmelerde bile hala tasarruf sağlanamadı. Her şey yapıldı fakat şarj olma ve şarj dayanma sıkıntısı hala çözülmedi. Ne olursa olsun şarjı çok uzun giden akıllı telefon üretilmedi. Üretildi denilse de işlev görmedi. Bu günlerde bir telefon kullanma fırsatım oldu. Reeder P12 telefonu özelliklerine baktığımda ise 4350 mAh bir batarya üzerinde ve bu gerçekten iyi bir durum. Bunu gördükten sonra deneme fırsatım oldu. Online kullanmama rağmen ve aktif şekilde yarıştırdım. Dediğim gibi iPhone telefonlara nazaran neredeyse 2 katına yakın gitmeye yaklaştı. Bu yüzden sizlere Reeder P12 telefonunu tavsiye ederim.

Bu da bizim için gerçekten bir deneyim oldu. Bu arada şarjı gayet çok gitti. Bana göre şu anda şarjı diğerlerine nazaran daha fazla giden telefon birinci sıradadır.  Teknoloji konularını ve ve akıllı telefon sektörünü biraz takip ederim. Artık ben şu bu özellik yerine sağlık dostu telefon yada kalp dostu telefon görmek istiyorum. Hatta şarjı bir hafta giden akıllı telefon görmek istiyorum.

Bu zamanla olacak bir projedir. Benim dediğim bu sağlık dostu telefonlar olsun kalp dostu göz dostu olan telefonlar olsun istiyorum. Bu Teknolojik gelişmeleri biraz da bunlara yorsalar ne kadar güzel olacaktır. Şarjı en çok giden  telefon denince aklıma Reeder gelecek. Bir ara da Huawei telefonlardan bir seri bu şekildeydi. Ama gözümde artık Reeder P12 telefonu var. Zamanla gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?” üzerine 5 yorum


  1. […] İPhone X Türkiye’de Na Zaman Satışa Sunulacak Diye bekleniyordu. Bu gün iPhone X ne zaman satılacak diye belli oldu. Zaten diğer dünya ülkelerinde 3 Kasımda satışa sunulmuştu. Fakat iPhone X  Türkiye de ne zaman satılacak diye beklenirken bu gün Apple Türkiye den gelen açıklama ile 24 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacağı belirlendi. Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi? […]


  2. […] Yukarıdaki sebeplerden eminseniz bunların kontrolünü sağladınız ama bunlara rağmen de gelmediyse şu yöntemi deneyin. Sizler ilk pin kodu ile 2. pin kodu arasına en az 1 ay bekleyin daha sonra yine gelmezse 3. Pi kodunu isteyin. Daha sonra bu nedenlerden değildir. Başka bir durum vardır. Sonra da siz adresinizi ve kimlik numaranızı Adsense mail olarak atarak onay alabiliyorsunuz. Ama öncelikle 3 tane Pin Kodu isteme şansınız doldurduktan sonra olması gerekiyor. Bu aşamada size gelecek olan onay maili ile de artık adresiniz doğrulanmış oluyor. Ondan sonra artık ödeme eşiğine gelen yani TL olarak 200 tl olursa çekiyorsunuz.  Örnek Yazım: Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?  […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir