Safari Masaüstü Web Sitesi Görünümü nasıl Açılır

Safari Masaüstü Web Sitesi Görünümü nasıl Açılır ?

Safari Masaüstü Web Sitesi Görünümü nasıl açılır ? Safari internet taayıcısı Nasıl Masaüstü görünümü istenir? Safari internes görünümü yapma nasıl olur? Safari Masaüstü görünümü yapma nasıl olur? Tüm bunları yazımızda bulabilirsiniz.
Safari Masaüstü Web Sitesi Görünümü nasıl Yapılır arkadaşlar bu bizim chrome den alıştığımız bir görünüm türüdür. Yani mobil siteden Masaüstü görünüme geçmek gerektiğinde kullanılacak olan yöntemdir. Bu yüzden İphone akıllı telefonlarda da kullanılan Safari internet tarayıcısında da bu özellik varmı merak edenlere bu yazımı yazdım. Öncelikle bu özellik Masaüstü Web Sitesi Görünümü adından Safari internet tarayıcısında mevcuttur.
Gelelim bu özelliği aktif etmeye. Safari uygulamasında belirli bir ayarlar sekmesi bulunmadığı için kolaylık olsun diye çok ama çok basit bir yere konulmuştur. Bu özellik de özellikle ios 10 ve ios 11 de aktiftir. 8 ve 9 da mevcut değildir. Başka kısımda kullanılmıştır. Sizlere de iPhone telefonlarda Safari uygulamasını kullanıyorsanız eğer yazımı dikkatle okuyun. Ve uygulamayı açtıktan sonra talimatları okuyarak Masaüstü web sitesi sürümü görünümünü açmayı öğrenelim.
Safari internet tarayıcısında bu ayarı şu şekilde açıyoruz. Arkadaşlar özellikle de siteye girdikten sonra site görünümü merak edilen veya mobil sistemin desteklemediği içerikleri görüntülemek için kullanılan bir özelliktir. Bı durumlarda daha çok kullanılmaktadır. Arkadaşlar öncelikle uygulamamızı açıyoruz. Girmek istediğimiz siteye giriş yapıyoruz. Girdikten sonra da bu site açılımını tamamladıktan sonra mıbile görünümde sağ üst köşede bulunan yenile okuna uzun basarak al kısımdan çıkan Masaüstü Web Sitesi Görünümü butonu çıkacaktır. Ona bastıktan sonra size safari web sürümü web görünümü ortaya çıkacaktırArkadaşlar anlamayanlar için ise aşağıda foto yardımıyla bakıp daha detaylı öğrenebilirsiniz.
. İOS 11.1 Developer Güncellemesi Yayınlandı?  

 

3 thoughts on “Safari Masaüstü Web Sitesi Görünümü nasıl Açılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin