Rusya’dan Bitcoin Açıklaması Geldi

Rusya’dan Bitcoin Açıklaması Geldi


Rusya’dan Bitcoin Açıklaması Geldi

Rusya’dan Bitcoin Açıklaması Geldi  Rusya’dan Bitcoin Acıklaması Geldi
Rusya’dan Bitcoin Acıklaması Nasıl karşılandı Rusya maliye bakanından bitcoin açıklaması geldi devamı yazımızda..

 Rusya maliye bakanı bitcoinin dünyada gelişmelerinden sonra bir açıklama yapma gereği duydu. Bu açıklamayı ise diğer dünya devletlerinin yapmış olduğu açıklamalardan dolayı yaptı. Rusya Maliye Bakanı yaptığı açıklamada ”  Rusyada Bitcoin yasallaşmayacak “ dedi. 
Rusya maliye bakanının bu açıklaması gerçekten kararlı bir açıklama oldu. Değişen dünyada bu kararı tamamen uygulayabilecek bir sistem geliştirirler mi? Bilinmez ama bitcoin bir o kadar hızlı gelişme gösteriyor ki belki tüm para transferinde bu geçerli olabilir. Yada devletler veya uluslararası para transferinde bu sistem de yasallaşabilir. 


Rusyada Bitcoin yasallaşmayacak diye açıklama yapan Rusya Maliye Bakanı bu gelişmelereden sonra geri adım atmayacaktır inşallah. Bu kez de Bitcoin için dişini bileyen Rusya bunun da üstesinden gelecek mi bekleyip göreceğiz. Bu şekilde veya sosyal medya platformlarından bazılarını ülkeye sokmayan Rusya bu kararı da uygulayabilecek mi? Bekleyip hep birlikte şahit olacağız. 

Bu gelişmlere olur da para transferinde Bitcoin yasallaşır ise transferler bu şekilde gerçekleşmeye başlarsa Rusya Maliye bakanı bu yapılan kararda değişikliğe gidecek mi bekleyip hep birlikte göreveğiz. Bu arada Bitcoin’in Geleceği adlı yazıma da bakmayı unutmayınız. 

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder