Okul Başladı Çanta Mevsimi Geldi

Okul Başladı Çanta Mevsimi Geldi

Okul Başladı Çanta Mevsimi Geldi ! Okul çantası mevsimi geldi. Okul başlıyor. Öğrenciler alışveriş yapmaya başladı. Kalem silgi defter derken ortada telaş görüyorum. Bu telaşı hissediyorum. Öğrenciler yeni yılda açılacak olan yılın hazırlığı telaşı yetiyor. Burada hevesle gezen öğrencileri görüyorum. Okul açılacak. Yeni başlayacak öğrencilere de inşallah güzel bir okul yılı diliyorum. Bu gün bu yazıyı kaleme aldım. Okul telaşı derken yeni başlayanlarda nazlı olur. Okul hayatına yeni adım atacaktır. O yüzden bu telaşa kapılmaları normaldir.

Okul çantası benzeri şeyleri güzel ve kaliteli yerden alın. Okul kıyafetleri ve malzemeleri iyi olması gerekiyor. Ki en azından bir kaç yıl idare edilmesi şart. Ki sağlam alırsanız bu yılı çıkarması muhtmeldir. İhtiyacınız varsa okul malzemlerini kaliteli alın. Çanta boya boya kalemi kurşun kalem hepsinin bir olduğu paketler var. Faber castell veya yerli marka olan fatih markasından almanız sizlere tavsiyem olunur. Bu yüzden de okul malzemeleri çok önemlidir.

Sizin çocuğunuz da nazlı olduğu için her dediğini almayı siz kendinize görevmiş gibi davranacaksınız. Bunun için de sizler alınca okul malzemlerini ve okul çantasını filan kaliteli olmasına dikkat edin. Bu ömürlük kullanılacak. Bu arada yeni başlayanlara okul yılları hayırlı olsun. Bu arada 13 Bin Pomem polis alımı yapılacak. Bu alımın detayları için yazıma bakmayı unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir