Laptop alacağım marka seçemiyorum

Laptop alacağım marka seçemiyorum

Laptop Alacağım Marka Seçemiyorum. Hangi markadan aslam diye kararsızım. Sizler ne dersiniz diye düşüncelerinizi almak istedim. Laptop fiyatları ne kadar Laptop özelliklerine göre ne eder ne kadar paraya nasıl işlemci almalıyım. Hiç bilmiyorum. Ama eğer bilen birisi varsa uygun olanında ve fiyatına değecek laptop markası söylesin. Fiyatını kurtaran özelliklerde olacak birazda uygun olacak bir laptop lazım. Bana bilgisayar lazım. Artık Blog işine iyice odaklanmak istiyorum. Blog yazarak değerlendireceğim.

Boş zamanlarımı en azından bilgisayar başımda laptop ile geçirmek istiyorum. Blogumda Teknoloji Sayfamda bir çok yazım var ama laptopta anlamadığım için yazım mevcut değil. O yüzden sizlere sormak istedim.  Laptop alacağım ne önerisrsiniz 2017, laptop önerisi 2017 gibi armalara baktım. Çok içim açılmadı onuda belirtmek isterim.

Biraz araştırdım. Google ile aramı iyi tutmaya çalıştım. En ucuz laptop fiyatları benzeri şeyleri aradım. Ama istediğim bilgilere ulaşamadım.  Laptom hangi mağazada ucuz diye arattım. Hep eski makaleler yazılara ulaştım. Laptof fiyatları ne kadar iyi bilenlerden yardım almak için bu yazımı yazmak istedim. Laptop alacağım marka seçemiyorum. Seçsem gerçekten alacağım. Hemen laptop siparişi vereceğim. Ama aklımda da belirlediğim bir bilgisayar olmadığı için alamıyorum. Sizlerin yorumuna başvurmak istedim.

Laptopta kampanya var mı?  bir mağazada özel kampanya yada indirim olan varsa da olabilir. Orada almak istiyorum. Fiyat aralığım da en 2000 ile 2500 arası değerde olsun istiyorum. Hangi sistem kurulu olacak windows 10 olsun istiyorum. Gerisi de teknik bilgi olduğundan fazla olsun istemiyorum. Ama hafızası fazla ve hızlı olsun istiyorum. Donma kasma yapmasın iyi bir performans gösteren laptop olması işimi görmesi açısı dan gayet memnun bırakacak. Sizce bana en uygun laptop hangisidir.

Hangi marka benim bu fiyat aralığımda en iyi performansı sergiler. Cidden media markt olsun vatan olsun teknosa olsun bunlar bilgisayarda nasıl kampanya yapıyorlar. Ürünlere garanti verebiliyorlar mı saçma sapan kendi garantileri hariç. Değişim ve benzerinde sorun çıkarıyorlar mı? . Merak ediyorum bilen varsa laptop almadan önce yazmasını yorum yapmasıı istiyorum. Şimdiden gelecek yorumlar için teşekkürler sizlere. Hemde bu yazının altında benim gibi laptop alacak olan var sa buradan da faydalanır. Diye düşünüyorum.  Blog Yazarak Köşelik Oldum adlı yazıma da bakmayı unutmayınız.

2 thoughts on “Laptop alacağım marka seçemiyorum

  1. Merhaba, bundan yaklaşık 4 yıl önce ağabeyime Lenova diz üstü bilgisayar almıştım. Maşallah daha bir kere bile format atılmadı, ben Lenova markayı tavsiye ederim.

    1. Hocam bir arkadaşımda öyle dedi. Bende sizin gibi bana önrilen en çok lenova markası. Lenovayı alın pişman olmayın diyorlar. Ama fiyatı nasıl acaba bilginiz var mı? Şu an arkadaşımda lenova diyor. Ve en beğendiği özellikte ses sistemiymiş. Sizce ses sistemi nasıl lenovanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin