İOS 11 Beta 9 Yayınlandı

İOS 11 Beta 9 Yayınlandı

Beta sürümlerinihızlı hızlı sunan Apple ios 11 sürümünün son güncellemelerine yaklaştığını Beta 9 ile kullanıcılarına gösteriyor. İOS 11 Beta 9 Yayınlandı Bu güncellemenin devam etmesi demek git gide kararlı sürüme yaklaşıldığını işaret ediyor. Apple firması ios sürümünü bildiğimiz üzere İphone 5S ve üzerinde verdiğini biliyoruz. Bu güncelleme de köklü değişikliklerle geldiğini de bildiğimiz için merakla beklemekteyiz.

İOS 11 güncellemesi adeta iPhone telefonunu değiştirecek bir güncelleme diyebiliriz. Beta halinde kullanıcılara sunulan ve kararlı sürüme kadar devam edecek olan bu  yapılar geliştiriciler için yayınlanıyor. Bunu henüz beta kullanıcısı olmayan kişiler alamıyorlar. Bunu sadece geliştirici kişiler alabiliyor. Onu da Ayarlar-Genel-Yazılım güncellemesi menüsünden yapbilirler. Beta 9 bilindiği gibi performans geliştirmeye ve geliştiricilerin kapanan telefonlarına düzeltme yapısı olarak nitelendiriliyor. Bu sorunların giderildiği söyleniyor. Deneyip bizde göreceğiz.

İOS 11 yüklemek isteyenler kesinlikle yükleyebilirler. Kararlı sürüm gelmeden yüklemeyi yapmak istemeyenler de genelde son hali yüklemek istedikleri için benim tavsiyem sizler Beta 9 ile telefonunuza rahatça ios 11 sürümünü kurabilirsiniz. Bu arada en yakın olan İOS 11 Beta 8 yayınlandı adlı yazıma da bakabilirsiniz. Birde İOS sürümleri hakkında diğer tüm yazılarım için Buraya tıklayınız.

One thought on “İOS 11 Beta 9 Yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin