İOS 11 Beta 11 Güncellemesi

İOS 11 Beta 11 Güncellemesi

İOS 11 Beta 11 Güncellemesi yayınlandı mı. Arkadaşlar bu gün sizlere son olabilecek olan ios 11 sürümünün beta 11 güncellemesi hakkında bilgiler vereceğiz. Bu son güncelleme olabilir. Yada benim tahminim bu şekilde. İphone ve tüm ipad sürümlerine bu sistemi verecek olan Apple sistem gereksinimini karşılayan cihazlara verecek. İOS 11 Beta 11 Güncellemesi… Yani iPhone 5S ve üstü alacak bu güncellemeyi. Keza diğer cihazlarda da bu şekilde olacak.

İos iPhone telefonunda kullanılan sistemdir. Bu sistem gerçekten diğer sistemlere nazaran daha güvenlidir. İos andorid ve windows phone sistemleri içerisinde en güvenli olan sistemdir. Akıllı telefon üretiminden sonra adını daha çok duyduğumuz Apple iPhone telefonlarla veya iPadlar ile kendisini duyurmayı başardı. Apple yönetimi aşırı hızlı büyümeyle en hızlı büyüyen firmalar arasına girdi. Hatta birinci sırada oldu.

İOS 11 Beta 11 Güncellemesi Yükleme Sürümleri

İos 11 Beya sürümünü yüklemek için Buraya Tıklayınız ; ios 11 Beta 
Buradan hareketle sizlere ios sürümünün maceralarını almatavağım. İos sürümü başta akıllı telefonda kullanılan sürümdü. İlk zamanları baya kullanışsız ama yine de güvenli olan bu sistem arayüzü ve hızlı akıcı oluşu kendisini sevdirdi. Güzel bir reklam ile adını duyuran iPhone telefonlar git gide gelişerek büyüdü. iPhone serisi 5 ve 5S serilerinden sonra daha da duyulan Apple firması şimdi ise bu telefonları üzerine daha özellikli telefonları çıkartarak kazancına kazanç katıyor.

İOS 11 Beta 11 güncellemesi telefonlara daha güzel hava katarken bir çok beklenen yeni özellikte katmaktadır. Bu yüzden de beklenen beta güncellemesidir. Sizlere bir teknoloji meraklısı olarak söylüyorum. Şimdiye kadar ios 10.3.3 güncellemesini hız konusunda geçememiş olsa da güncellemeye değecek yeniliklere sahip oldu. Bunu açıkça diyebilirim ki hız hariç özellikler ve daha kullanışlı ayarlara kavuştu. En önemli özelliği ise mobile veriyi hızlı işlem menüsüne getirerek yaptı.

Apple firması ileride iPhone için dünyanın en güzel ve kaliteli telefonu ünvanını verirler. Ki o yolda ilerliyor. Yani iPhone 8 Telefonu nasıl olacak. Hangi özelliklere sahip olacak bunu merakla beklerken ios 11 beta 11 de son güncelleme olabilir. Bu beta serüveninin son testleri diyebilirim. Beta 11 kararlı sürüm olarak gelebilir. Telefonum şu anda beta 10 ile kurulu durumda. Sizlere de kurmanızı tavsiye ederim ama karalı sürüm kurmak içinde çok az zamanınız var bekleseniz de olur. Bu yazımda sizlere son ios güncellemesi hakkımda düşüncelerimi yazdım. Bir diğer yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorumlar

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称

İlk Sen Yorum Yap