Ejderin Doğuşu Filmi 8 Eylülde Sinemalarda

Ejderin Doğuşu Brith Of The Dragon Filmi 8 Eylülde Sinemalarda

Bruce Lee nin hayatını anlatan ve dövüş için onların yapmış olduğu meydan okumaları  konu alan Ejderin Doğuşu filmi gerçekten sevilecek gibi görünüyor. 8 eylülde sinemalardaki terini alacak olan Brith Of The Dragon filmi meraklısının hemen ilgisini çekmeyi başardı. Bu eskilere bir nebze dövüş ustasının filmlerine dönüş gibi oldu. Eski ustanın filmlerinin konusuna benzeyen Ejderin Doğuşu filmi eski filmleri kadar ilgi çeken fil olabilir.

Konusu:

Ejderin Doğuşu filmi üst düzey dövüş sahnelerinin olduğu bir çok efektin gerçek yapıldığı filmdir. Film genellikle usta dövüş sanatlarını öğrencilerine öğretirken ve Öğrencisi Stave‘in bir kıza aşık olması ile başlıyor. Bundan sonra kızı mafyanın kaçırması ile devam eden olay Bruce Lee için Şaolin Manastırından meydan okumak için Amerika’ya gelen Wong Jack Man dövüş sanatı ustası bir süre sonra mafya hesaplaşmasına karşı Bruce Lee nin yanında yer alıyor. Burada başlayan aksiyon kızı bulup kurtarma amacına dönüşüyor.

 Oyuncuları:

Philip Ng, Bill Magnussen, Xia Yu, Terry Chen, Ron Yuan, Teressa Navarro, Jin Xing, Darren Choo, KingLau, Vanessa Ross Natalia Stephany Aguilar, Felix Cheu, Simon Chin, Jingling Qu, Simon Yin
Ejderin Doğuşu nasıl diyenlere merak edenlere ise aşağıda frangman bulunmaktadır. Fragmana bakıp sizler de alt tarafa yorum yapabilirsiniz. Umarım filme de giderim. Zaman bulursam gelince de sizlere ben filmi beğenme yazısı yazacağım. İnşallah film izleme fırsatım olur.  Bu arada Blogumu takip etmeyi İzle Butonu ile izlemeyi Unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir