Diş ağrısı nasıl geçer

9

Diş ağrısı nasıl geçer

Diş ağrısı nasıl geçer? Diş ağrısını neyle geçiririm? Dişim ağrıyor ne yapmalıyım? Diş ağrısına ne iyi gelir onu yazacağım. Çünkü dün benim dişim çok kötü ağrıdı. Ve kıvrandıracak dereceye geldi. Dişimi çektikten sonra ilk günümü akşam kıvrana kıvrana çektim. Ve hiç birşey yiyemedim. Sadece yoğurt ve kavun gibi serin ve sıvı şeyler yedim. Diğer dişimi de çektireceğim için antibiyotik kullanmam lazım. Onu da aç karna kullanamadığım için yemek yemeye zorladım. Kavun yoğurt üzüm derken birazcık birleyler yemiş oldum.

Tavsiye yazım; Kahramanmaraşta Dondurma Nerede yenir? 

Diş ağrısı nasıl geçer : Diş ağrısı arkadaşlar bu ufak sıvı atıştırmasından sonra  ağrı kesici atıp ve birazda o ağrı kesicinin  etkisinin oluşmasını bekleyin. Asla dişinizi sıkmayın. Ben sıktım. Kanama oluyor. Baş ağrısı geçmiyor. Aksine iyice ağrı yapmaya başlıyor. O yüzden ağzınızdaki kasları serbest bırakın.  Bu şekilde açlık kalmadıysa ağzınızı yıkayarak veya suyunuzu içerek uyumaya çalışın. Baş ağrısı yapmışsa ve diş ağrısı ikisi birden bastırmışsa tek tedaviniz uyumaktır. Uyuyun. Uyumaya çalışın. Uykunuzda gelmezse ılık su ile duş alıp vücudu rahatlatın. Ondan sonra uykunuz gelecektir.

Uykunuz geldikten sonra yüzünüz yukarı şekilde uyuyun. Neden mi ben de bu şekilde uyuyabildim. Sol tarafım ağrıdığı için solu koyamadım yastığa. Fakat sağı koyduğumda da sola baskı yapan kaslar olduğu için o zamanda derinden ağrı yapıyordu. Bunu da önlemek için yüzüm yukarı gelecek şekilde  uyudum. Ve gerçekten baş ve diş ağrısı o kadar kötü ki anca uyku geçiriyor. Uyumaya bakın. Kendinizi uyumaya zorlayın. Daha çok uğraşın. Diş ağrısı nasıl geçer diyenlere en etkili yöntem uyumak. Uyuma ile diş ağrısı geçer.  Doal meyve şekeri gerçek mi? Adlı yazımızı da okumayı unutmayınız.

4 yorum

  1. kahvekitapayna dedi ki:

    Karanfil yağı tavsiye ederim. Ağrıyan dişin üzerine ve etrafına bir pamukla sürebilirsiniz.

    1. admin dedi ki:

      Gerçekten yapıyorum hemen uygulayacağım. Bu diş ağrısı başka bişey değil bilirsiniz. Diş ağrısı kadar kötü ağrı yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir