Aleyna Tilki Survivor 2018 de olacak mı?

Aleyna Tilki Survivor 2018 de olacak mı?

Aleyna tilkinin acun ılıcalının sunduğu survivor programında yarışacağı söylenitleri ortaya çıktı. Aleyna Tilki Survivor 2018 de olacak mı merak edilirken Bu iddiayı kim ortaya attıysa da gerçekten bir çok kişinin bu olaya dahil olmasına sebep oldu. Ortaya atılan bilgilerin arasında menejerin bu konuyu onayladığı ortaya atıldı. Hatta menejerin çıkıp Aleyna Hanım kararını verirse açıklar dediği ortaya atılıyor. Bence bunlar sadece gündem yaratmak adına yapılmış bir hamle olarak görüyorum.

Ünlü genç sanatçı Aleyna Tilki survivor 2018 de yer alacak söyelntileri ortaya çıkmıştı. Bu gelişmelerden herkesin ıfaktan haberi olduktan sonra Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada “  Survivor 2018 için henüz kimseye teklif götürmedim. Bu yüzden bilgi kirliliği yapmayınız” dedi.  Bu tweetle de son noktayı koymuş oldu. İlerleyen zamanda ne olur taklif gider mi bilinmez ama şimdilik bu tür teklif yapılmamıştır. Hatta sonraki tweetinde ise “ Ekim Ayında açıklayacağımız bir sürprizle geliyoruz” diye yazan acun ılıcalı bu konu hakkında da sır vermedi.

İleride yapılacak açıklamanın ne olduğu hala gizlenmektedir. Eylül ayını beklemeden bu açıklama gelmez. Arkadaşlar acun ılıcalı Survivor 2018 de nasıl bir konseptte yayın yapacağı yeni bir kadroyla geleceği hakkında detaylı yazı yazmadı. Ama yalanladığı met bir haber var Aleyna Tilki survivor 2018 de olmayacak. Bunu net bir dille yalanladı. Adıma yada film adına bu teklifte bulunmadım dedi. İşeride bence teklif gitmeyebilir. Aleyna tilki çok genç sanatçılardan birisidir. Benim tahminim Aleyna Tilki survivor kaldıracak bir bünyede değil. Bu benim şahsi fikrimdir. Acun ılıcalı ve Aleyna Tilki arasında geçen bu polemik nasıl sonuçlanacak bekleyip göreceğiz.  Bu tür gelişmeleri takip etmek için izle butonu işe blogumu izlemeyi unutmayınız.
 Ek Tercihler Ne Zaman Bitiyor ? Merak edenlere bu yazıma baksınlar.

Aleyna tilki ve Acun ılıcalı polemiğinde orta yol nasıl bulunacak? Aleyna tilkiye teklif gidecek mi nasıl bir formatla karşımıza çıkılacak onu da bekleyip göreceğiz. Ne olursa olsun acun dediği şeyleri de yapar. Böyle teklif yoktur dediyse o teklif gerçekten yokturdur. Acun ılıcalı kamuoyunu iyi bir şekilde tanıyan ve yönlendiren medyacılardan olarak bildiğimiz için bunu tekrardan demeye gerek yoktur. Gelişmeler oldukça sizleri bu gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir