Adsense çöp siteler 2017

Adsense çöp siteler 2017

Adsense çöp siteler 2017 Başlığında 2017 yılında Adsense kazancını etkileyen çöp siteleri anlatacağım. Ne işe yaradıklarını ve neden çöp site olarak anıldıklarını anlatacağım. Sizler Adsense kazancınızı arttırmak istiyorsanız eğer bu verdiğim çöp siteleri ve yöntemini uygulamanız gerekmektedir. Adsense bildiğimiz üzere Blog ve Siteler için reklam veren ve reklam alan kişilerin ortak olarak kazanç sağladığı reklam verenin reklamla yayıncının da tık başı para alarak kazanca çevirdiği sistemdir. Bu yönden yayıncı için Adsense kazancı da önemli değere sahip olduğu için de bunu çöp sitelerin işgal etmesini önleyecektir.

Arkadaşlar sözlerime öncelikle Adsense çöp site nedir diyerek başlamak istiyorum. Çöp site Adasense reklam vermiş gösterim başı para değer yok denecek kadar az olan ve tık başı ücretin de 0.01 olduğu reklamlardır. Bu reklamlar Adsense kazancına neredeyse katkısı yoktur. O derece kazancı az olduğu için bu tür reklam sitelerine çöp siteler denilmektedir. Bunu da sizlere engelemeniz gerekmektedir. Yani kazancınız az oluyorsa size tavsiyem yazımın devamını okuyarak sizde o siteleri engelleyerek kazancınızı en azından artırma çabasına girmelisiniz. Ki tavsiye edilen de budur. Eğer çok yüksek gelirler elde etmek istiyor o ppotansiyel varsa da sitenizde ama elde edemiyorsanız mutlaka aşağıdaki talimatlara uyarak çöp siteleri engellemelisiniz.

Tavsiye Yazım; Yazı Yazarak Para Kazanmak 

Çöp siteler bloga zararı nasıl veriyor. Adsense ile anlaşma gereği uçuza anlaşıp gösterimi uzun süreli yapacağı için daha uygun fiyata anlaşılıyor. Adaense de bunu yayıncıları düşünmeden maddi kazanç olarak gördüğü için bu sitelein reklamlarını yayınlıyor. Bizlerde otomotik olarak öıkan çöp site reklamları siteden de tık almamakla beraber reklam alanlarını boşa işgal etmektedir. Gösterim başı da tık başı da az olan bu sitelerin reklamları sadece gösterilmekle kalıyor. Gün boyu ya size toplamda 0.05-0.10 krş arası kazanç sağlıyor.

Hatta tüm gün işgal etmesine karşın yerine çıkacak olan reklamı da engelemiş oluyor. Yani teknoloji sitesi yazıyorsunuz. Onun yerine telefon reklamı çıksa belki tıklama alacaktı. Fakat yerine İslami Arkadaşlık sitesi veya Gönüldensevenler reklamı çıkıyor. Bunu örnek olarak verdim. Yani bu şekilde reklam alanı işgal ederek size kazanç sağlmk yerine elinizdeki kazancı da götürüyorlar. Bu yüzden de amaç bu çöp sitelerden kurtulmak sitenizden uzaklaştırmaktır. Ben de bunu bu şekilde yaptım. Şimdi az da olsa faydasını görüyorum.

Adsense çöp siteler 2017 Güncel

Gelelim Adsense çöp siteleri nasıl sitemizden uzaklaştırcağımıza. Adsense içerisine giriş yapıyoruz. Soldaki menülerden reklam engelle izin ver seçeneğine tıklıyoruz. Buradan sonra sizin siteleriniz çıkacaktır. Kayıtlı siteleriniz tümüne  veya tek tek istediğiniz siteler. Sizin için tüm sitelere yapılacak işlem olduğu için tüm siteler sekmesine gelin. Oradan sonra url yazma ekranını gelecek. Buradan görmek istemediğiniz reklamların alan adlarını yazıp onaylarsanız en geç bir saate bu reklamlar sizin blogunuzdan kalkacaktır. Bu şekilde Adsense çöp siteleri kendi blogunuzdan kaldırmış olacaksınız. Bu adımları uyguladıysanız artık rahatlıkla kazancınızı artırabilecek ve tıklama başı yada gösterim başı biraz daha fazla kazanç elde edeceksiniz.

Şimdi ise 2017 Adsense çöp siteleri hangileri onu yazacağıgonuldensevenler.com

 1. egeyurt.com
 2. kampusweb.com
 3. kutsalkitap.com
 4. yandex.com
 5. 24stvideos.com
 6. sitenizolsun.com
 7. kiummt.ru
 8. blogspot.ru
 9. goodmedv.ru
 10. mu045.ru
 11. teknolojihub.com
 12. Videotabi.com
 13. gazabpost.com
 14. palashan.com
 15. thkmagaza.pro
 16. agmagaza.pro
 17. hannayanis.ru
 18. lo933.ru
 19. koeu.ru
 20. birmi.ru
 21. turmobtobly.pro
Yukarıdakiler 2017 Çöp sitelerdir. Bunları yeni siteler eklendikçe güncelleyeceğim. Hemen hemen herkesin yazdığı siteler bunlardır. Bir eksik bir fazladır. Dahası size zarar cerebilir. Ama bakın kafanıza yatmayan siteniz yakışmayan siteleri engelleyin. Bne mesela kendimde bilyoner.com adresini de engelledim. İdda oynayacak insan zaten bir sisteme kayıtlıdır. Birde facebook.com adresinin profil oluştur reklamı hiç mantıklı değil. Kimse bu reklam var diye facebook profili oluşturmaz.
Oluşturacak olan kişi zaten facebook yazınca kayıt ol seçeneğinden oluyor zaten. İnanın birazcık bu siteler kendi sitenize yakışmayan ve tıklama alması zor görünen saçma reklamları engelleyin. Yani güncel çöp siteleri sizler siteniz bakarak görebilir ve engelleyebilirsiniz. . Google Aktif olmayan Blogları Geri plana çekmeli Adlı yazıma da bakmayı unutmayınız. Biz bloggerların kanayan yaralarına değindim. Mutlaka okuyunuz.

7 thoughts on “Adsense çöp siteler 2017

 1. Aynen bakın hanımefendi mesela bir tıka bir gün 3 tl aldım demek tam manasıyla çöpleri temizleyemedik. Bu günde bir tıka 0.02 krş gelmiş bu adresleri güncelleyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin