21. Dönem Pomem Mülakatı Ne Zaman

21. Dönem Pomem Mülakatı Ne Zaman

21. Dönem Pomem Mülakatı Ne Zaman olacak ? 21. Dönem Pomem Mülakatı ne zaman yapılacak? 21. Dönem pomem mülakat tarihi ne zaman diye hemen sorular gelmeye başladı. Bende acilen bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum. Arkadaşlar birde 13 bin polis memuru mülakatı ne zaman diye sorularda geliyor. Arkadaşlar zaten bu alım aynı alım burada diğer Pomemlerden farklı olarak ise Önlisans için de 2 bin kadar mevcut ayırılmış durumda. Bu arada sizler Polis ve Alımlar ile ilgili olarak Güncel Sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar 21. Dönem polis alımı pomemden olacağı için parkur yapılacaktır. Ama önlisans için yığılma olacaktır. Bunu demek istedim. Nasıl ki 19. Dönem pöh için lise mezunları binlerce kişi başvurduysa 2 bin önlisans için de bir hayli başvuru olacaktır. Başvuru ilanı yapıldıktan sonra hızlıca gündem olan 13 bin polis alımı 2017 yılının daha fazla alım olduğunu olacağını daha da başka kurumlara da kadro açılacağının göstergesidir.

Mülakat tarihi ne zaman diye merak edenlere ise arkadaşlar 21. Dönem pomem mülakat tarihi henüz açıklanmadı. Ama sitede yazan şey takipte kalın mülakat ve ön başvuru yakında olacaktır. Diye duyuruyu takip etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde duyuru mevcut. İsterseniz www.pa.edu.tr adresinden sizlerde takip edebilir bu duyuruyu okuyabilirsiniz. Polis alımları bu yıl üst üste oldu. Bu tıl içinde 2. 10 bin ve üzeri alım gerçekleşmiş olacak.

21. Dönem Pomem Mülakatı Ne Zaman

Sizlere ön başvuru ve mülakat tarih açıklanırsa yazının üst kısmından kırmızı yazı ile sayfayı güncelleyeceğim. Yukarıda kırmızı yazı yazmıyorsa mülakat ilanı gerçekleşmemiştir. Sizlerde yorum yaparak bu ilanın altında yorumlaşabilirsiniz. Ama tavsiyem 21. Dönem Pomem Polis Alımı İlan Edildi adında yazdığım yazımın altını kullanın. Oradan yorumlaşmanız daha iyi olacaktır. Okullarda başlıyor. Yakında da bu okullarda ihtiyaca binaen 2017 yılında yapılan bu alım hemen gerçekleşir. Ki Emniyet Teşkilatı bu okuldaki öğrencilerin hemen gelmesini bekliyorlar. Okullar da açılıyor. Liseden sonraki polis okulları da kapandığı için azar azar. Sıra artık Pomem den mezun olanlar ve önlisanstan bu şekilde azar azar almaya başlayacaktır. .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir