WhatsDog 2017

WhatsDog 2017

Whatsdog uygulaması; whatsapp üzerinden seçtiğiniz bir kişiyi takip etmeye yarayan bir takip uygulamasıdır. Seçtiğiniz numaranın whatsapp üzerinden kaç defa ve kaç dakika online olduğunu en son kaçta girdiğini bildirimle haberdar eden whatsapp takip uygulamasıdır.  Bu yüzden whatsDog uygulaması ve WhatsDog benzeri uygulamalar her zaman değer kazanmaktadır. Whatsdog 2017 yılında ne halde sizlere onu anlatacağım.  Turkcell Kurban Bayramı hediyesi 2017 adlı yazımıza da bakmayı unutmayınız .

WhatsDog çalışıyor mu ?

Whatsdog çalışıyormu diye gelen sorulara forumlara baktım. Hepsinin merak ettiği şey 2017 whatsdog çalışıyor mu? Akp indirebilir miyiz? Whatsdog play store de var mı? Diye sorulara cevap vereceğim. Öncelikle whatsdog 2017 çalışmıyor. Whatsdog neden çalışmıyor? Whatsdog uygulaması, Whatsapp ın şikayeti üzerine gizliliğin ihlali yapıldığı için mahkeme WhatsDog programının kapanmasına ön ayak oldu. WhatsApp uygulaması, kendini takip eden Whatsapp takip uygulaması Whatsdog şikayeti üzerine kapatıldı. Yaklaşık bir yıldır kapalı olan bu uygulama yerini şimdilerde WhatsCope ve WhatsTrack uygulamasına bıraktı. Yani whatsDog benzeri uygulamalar deyimde aklıma gelenler. Bu uygulamalar için yazı da yazdım.

WhatsDog benzeri uygulamalar hangileri?

WhatsDog benzeri uygulamalar benim yazdığım Çalışan WhatsApp takip Uygulamaları adlı yzıma bakarak görebilirsiniz.  Benim bildiklerim Whatscope, WhatsTrack, Wossip, Wonline, WhatsEye ve bir kaç tame daha WhatsApp takip programı daha var. Bunların hepsini yazımda açıkladım.

WhatsDog 2017 İndir

Whatsdog 2017 apk indir diye yazılar aramalar yazıyor. Siz bunlara inanmayın. Bunların hepsi yalan. Apk eski apkları. Uygulama çalışmıyor. Yasak geldiği için uygulama aktif değil. Online takibi mümkün değil. WhatsDog uygulaması nereden indirenilirim, whatsdog ücretli mi diye sorulara da hayır çalıştığı zaman ücretsiz di ve apk olarakda indirleniliyordu. Birde Google Play Store da da aktifti. Taaki o dava sonuçlanana kadar. Sonra kaldırıldı. Uygulama kullanıma kapatıldı. Şimdi çakma programlar var. Play Store daki uygulamaya güvenmeyin. Sahte adla açılmış uygulamalardır.

One thought on “WhatsDog 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin