Uçak Biletimi Alıyorum

Uçak bileti Alıp uçmak istiyorum

Birisinin yanına gideceğim. Otobüste sıkıntı çekiyorum. Uçakla gitmeyi düşünüyorum.  Hatta  biletimi almaya bakıyorum.  Uçak Biletimi Alıyorum. En uygun uçak bileti hangi firmada var diye araştırıyorum. Bunu da çeşitli sayfalarda buluyorum. Uçak bileti nereden alacaksam artık ama alacağım. O birisi benim hayatımda önemli bir kişi ve bu kişinin kesinlikle yanına gitmem gerek. Bunu da otobüs bileti almak yerine uçakla gideceğim.

Uçak bileti alacağım. Uçmayı da ilk defa yapacağım. Uçağa binmeyi hevesle bekliyorum. Çünkü ilk defa uçakla bir yere gideceğim. O uçuş havasını tadacağım. İlk olarak gideceğim uçak seyehatine heyecanlanıyorum. Eskiden beri uçakla gitmek istemişimdir. Onu da bu gidişimde gerçekleştireceğim. Hangi uçak şirketi nasıl gidiyor iyi mi hangisinde hangi servisler var bilmiyorum ama bir tane turla gideceğim. Tur demişken de Aklıma gelen Yurt içi ve yurt dışı seyahatine gideceğim. Onu yazmıştım. Size de bu yazıma da bakmanızı istiyorum.

Tavsiye Yazım: Kısa yoldan ingilizce öğrenmek istiyorum

Uçakla gideceğim kişi de önemli yanında daha fazla kalmak için onunla daha fazla vakit geçirmek için uçakla gideceğim. Uçak biletimi aldıktan sonra da ona haber vereceğim. O yanına çabuk gidilesi, yanında çok kalınası bir insan.  O yüzden uçak biletimi alıp soluğu yanında alacağım. İnşallah bu fırsatı da güzel şekilde zaman geçirerek değerlendirebiliriz. Bu yüzden de erkenden gidip saatin bile değerini onun yanında geçirmek istiyorum. Bu yüzden alır almaz biletimi uçuşa başlayacağım. Bu anımı da sizlerle paylaşmak istedim. Diğer yazımızda görüşmek dileğiyle. Yazımı beğendiyseniz de yorum yapmayı ve izle butonundan da abone olmayı unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir